• Wszystkie ofertyBaninoInżynieriaAutomatykaSpecjalista ds. rekrutacji Elektryków i Elektromonterów w branży stoczniowej
    Specjalista ds. rekrutacji Elektryków i Elektromonterów w branży stoczniowej
    Inżynieria
    Trident BMC Sp. z o.o.

    Banino
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    redagowanie ogłoszeń
    Rekrutacja
    Ms office
    weryfikacja aplikacji
    elektronika/elektryka
    automatyka
    Angielski

    Opis stanowiska

    Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

    Specjalista ds. rekrutacji pracowników technicznych /Elektrycy/

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Główne obowiązki

    • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych - od pozyskania po zatrudnienie - pracowników na stanowiska techniczne, średniego szczebla w branży stoczniowej, w tym:
    • redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz treści employer branding do mediów społecznościowych,
    • nawiązywanie kontaktu z pasywnymi i aktywnymi kandydatami na rynku pracy,
    • weryfikacja aplikacji, selekcja kandydatów, wybór najlepszych kandydatów na stanowiska,
    • organizacja, koordynowanie oraz prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, ocena kompetencji kandydatów oraz wsparcie w wyborze najlepszych kandydatów na stanowisko,
    • przygotowywanie ofert pracy,
    • budowanie pozytywniej relacji z kandydatem na każdym etapie procesu rekrutacji,
    • raportowanie wyników prowadzonych działań rekrutacyjnych.

    Nasze wymagania

    • Znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i automatyki (rozdzielnice, falowniki, silniki)
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne /elektryczne
    • Mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach z zakresu elektryki i automatyki na jednostkach pływających
    • samodzielność w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, inicjatywa i gotowość do poszukiwania rozwiązań,
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność zastosowania mediów społecznościowych w docieraniu do kandydatów,
    • swobodne nawiązywanie kontaktów osobistych i telefonicznych,
    • praca pod presją czasu oraz dobra organizacja własnego dnia pracy,
    • swobodna komunikacja w języku angielskim, min poziom B2,
    • biegłość w obsłudze MS Office.

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy,
    • dogodną lokalizację biura tuż przy kolejce SKM i przystanku tramwajowym,
    • koszyk benefitów (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, pizza day, dofinansowanie szkoleń)