Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Spedytor Międzynarodowy 360
new
Logistyka
TSL Nordic Sp. z o.o.

7 000 - 21 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
7 000 - 21 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
doświadczenie min. 1 rok
znajomość języka obcego
Mile widziane
Angielski
niemiecki
francuski
Opis stanowiska

🚛Firma TSL Nordic Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi transportowe dla klientów, którzy potrzebują przewozu towarów dowolnego typu.

Poszukujemy Spedytorów Międzynarodowych 360 (handel ładunkami/prowadzenie floty podwykonawców) w trybie stacjonarnym, Hybrydowym lub Home Office. Prowadzisz swoją firmę transportową lub spedycyjną i szukasz dodatkowego źródła dochodu APLIKUJ dając o tym znać w informacji do pracodawcy, nie wykluczamy takiej formy współpracy. Jesteśmy również otwarci na współpracę z zespołami 2 i wieloosobowymi.

Zakres obowiązków:

✅ Aktywne pozyskiwanie kontrahentów i przewoźników wykorzystując narzędzia branżowe,

✅ Utrzymywanie relacji z klientami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług,

✅ Negocjacje i przygotowywanie wycen zgodnie z wytycznymi firmy,

✅ Radzenie sobie w sytuacjach trudnych wykorzystując wiedzę i doświadczenie.

Nasze wymagania:

✅ Doświadczenie na stanowisku Spedytor Międzynarodowy min. 1 rok,

✅ Komunikatywna znajomość języka obcego (preferowany: angielski, niemiecki lub francuski),

✅ Łatwość w kontaktach z innymi,

✅ Dobra organizacja czasu pracy,

✅ Determinacja i zaangażowanie w realizacji planów sprzedażowych.

To oferujemy:

✅ Atrakcyjne zarobki opierające się na podstawie + prowizji lub tylko prowizji (do 50 % miesięcznej marży), warunki ustalamy indywidualnie,

✅ Jasne i przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń - całość na konto,

✅ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

✅ Nowoczesna infrastruktura IT - pozwalającą na pracę z dowolnego miejsca na świecie,

✅ Doświadczona kadra, na której wsparcie możesz liczyć od pierwszego dnia pracy,

✅ Zgrany zespół i partnerskie relacje,

✅ Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z branży,

O nas:

✅ Działamy od 2014 roku,

✅ Cieszymy się renomą, zaufaniem i znakomitą reputacją w branży,

✅ Pewne płatności dla naszych podwykonawców nawet w 24h,

✅ Posiadamy profesjonalne zaplecze prawne i administracyjne.

Zapraszamy!

7 000 - 21 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

Netto miesięcznie - B2B