Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Digital Sales Representative z czeskim
new
Sales
TTEC

TTEC
Kraków
9 000 - 9 001 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
czeski
sprzedaż
komunikatywność
dobra organizacja pracy
Friendly offer
Opis stanowiska

W TTEC-u chcemy dać Ci szansę na zdobycie doświadczenia jako Specjalista ds. Sprzedaży. Dołącz do nas już dziś!

Jako Specjalista ds. sprzedaży w TTEC-u możesz liczyć na:

  • Pakiet relokacyjny 2000 PLN
  • Pracę hybrydową (3 dni pracy z biura w tygodniu),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję uzależnioną od wyników sprzedażowych,
  • Wsparcie finansowe przy przeprowadzce do Krakowa (z zagranicy),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną (Luxmed),
  • Kartę Multisport,
  • Dofinansowanie do okularów,
  • Cześciowe dofinansowanie do kursów językowych,
  • Dofinansowanie do płatnych studiów/kursów tematyką związanych ze sprzedażą lub marketingiem,
  • Międzynarodowe środowisko pracy (17 różnych narodowości wspólnie pracuje w naszym biurze w Krakowie),
  • Kwartalne imprezy firmowe,
  • Nowe biuro z kuchnią i strefami relaksu,
  • Zwrot kosztów (do 80 PLN miesięcznie) za okresowe bilety komunikacji miejskiej w Krakowie.

Na czym polega praca z nami?

Specjalista ds. Sprzedaży reprezentuje naszego klienta poprzez telefon oraz e-mail, współpracuje z obecnymi reklamodawcami, dając wskazówki dotyczące tworzenia strategii marketingowej i związanej z nią kampaniami reklamowymi.

Podczas typowego dnia pracy będziesz odpowiedzialny(-a) za:

  • Analizę i planowanie jak zarządzać kontami klientów,
  • Kontakt z obecnymi klientami z portfolio w celu ustawienia konsultacji,
  • Osiąganie indywidualnych celów sprzedażowych oraz współpracę z większym zespołem w celu zwiększania bazy klientów Google Ads i przychodu z programu,
  • Konsultacje z klientami w celu zapewnienia najkorzystniejszych rozwiązań dla ich kampanii reklamowych, bądź wypróbowania nowych strategii marketingowych,
  • Zdalna pomoc klientowi w celu wdrożenia zmian na koncie Google Ads,
  • Budowanie silnej relacji z klientem, opartej na wiedzy, umiejętnościach analitycznych i zaufaniu,
  • Spełnianie wymagań dotyczących produktywności (KPI) jak i współpracę z zespołem w realizacji szerszych celów sprzedażowych.

Zaaplikuj już teraz jeżeli możesz się pochwalić:

  • biegłą znajomością języka czeskiego i angielskiego,
  • chęcią do nauki i osiągania celów,
  • doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi,
  • motywacją do rozwoju w środowisku sprzedażowym, zorientowanym na osiaganiu konkretnych celów,
  • zdolnością szybkiego adaptowania się do zmian,
  • analitycznym i kreatywnym sposobem myślenia,
  • dobrą znajością komputera

Dodatkowo, mile widziane jest:

  • doświadczenie w sprzedaży/marketingu cyfrowym lub reklamie/Google Ads,
  • znajomość pracy z systemem CRM.

Zaaplikuj juś dziś!

Przesłałeś CV i co dalej? Po przesłaniu aplikacji online trzymaj telefon blisko – będziemy dzwonić. Regularnie sprawdzaj również skrzynkę pocztową – na Twój adres e-mail będziemy przesyłać dalsze instrukcje dotyczące procesu rekrutacji.

O firmie TTEC:

Pomagamy światowym markom budować ich klientelę, zapewniając niezapomniane doświadczenie, budując zaufanie i pomagając w rozwoju działalności. Zespół w Krakowie wspiera światowego lidera reklamy online, skupiając się na marketingu cyfrowym. Nasz zespół współpracuje z obecnymi klientami w celu optymalizacji ich kampanii marketingowych w internecie. Dzięki naszej wiedzy o produkcie, umiejętnościom i doświadczeniu w sprzedaży oraz bazując na zaufaniu i transparentności wspieramy reklamodawców w osiąganiu ich celów biznesowych.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym prcownikom równe szanse. TTEC zapewnia przestrzeń do budowania zróżnicowanej kadry pracowniczej, z poszanowaniem wszelkich różnic kulturowych czy światopoglądowych. Dbamy o to, aby wszyscy nasi pracownicy czuli się dobrze w swojej skórze, jak i docenieni za swoją pracę. Jako międzynarodowa firma wiemy, że nasza siła tkwi w różnorodności. Daje nam to możliwość spojrzenia na projekty i pomysły z różnych punktów widzenia i pozwala każdemu wnieść wartość na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Ale nie wierz nam na słowo - sprawdź nasze nagrody na TTECjobs.com.

Aby uzyskać więcej informacji na temat TTEC, odwiedź TTECjobs.com lub wyszukaj #ExperienceTTEC w mediach społecznościowych, aby zaangażować się w globalny dialog.

9 000 - 9 001 PLN

Brutto miesięcznie - UoP