Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Performance Marketing Specialist
new
Marketing
TUI Group

TUI Group
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Google Ads
język czeski
Mile widziane
SEM
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu w tworzeniu i prowadzeniu kampanii Meta Ads / Google Ads.
  • Monitorowanie i optymalizacja kampanii oraz realizacja celów biznesowych (ROI, budżet).
  • Analiza i optymalizacja ruchu z kampanii marketingowych.
  • Śledzenie trendów i aktywne wdrażanie nowych rozwiązań.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w Meta Ads / Google Ads.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania.
  • Chęć rozwoju w Performance marketingu.
  • Dobra znajomość jez. angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość jęz. czeskiego
  • Mile widziana znajomość Google Analytics.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i nauki w obszarze digital marketingu z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi z zakresu digital marketingu w wersjach Premium.
  • Bezpośrednią współpracę z dedykowanym zespołem Google oraz wsparcie od wiodącej agencji mediowej.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, możliwość skorzystania z karnetów Multisport.
  • Brak dress code’u
  • Liczne integracje zespołu (również zagraniczne)
  • Elastyczny czas pracy
  • Zespół grający wspólnie „do jednej bramki”, pomoc w przypadku wszelkich problemów i świetną atmosferę
  • Praca hybrydowa, biuro w Warszawie.

Klikając aplikuj oświadczasz, iż zapoznałeś/łaś się z poniższą klauzulą informacyjną:

Klauzula informacyjna - TUI Poland Dystrybucja