Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketing Specialist
new
Marketing
TUI Group

TUI Group
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
social media
kreatywność
Opis stanowiska

Jeśli :

· Kreatywność to Twoje drugie imię ?

· Masz min. 2 letnie doświadczenie w Agencji Reklamowej bądź w dziale Marketingu?

· Posiadasz doświadczenie w pisaniu tekstów reklamowych?

· Jesteś osobą komunikatywną i otwartą ?

· Cechują Cię samodzielność oraz dobra organizacja pracy ?

· Potrafisz dotrzymywać terminów ?

· Jesteś komunikatywny/a i otwarty/a na szukanie rozwiązań ?

· Dbasz o każdy detal ?

· Wiesz i śledzisz jakie są aktualne trendy w mediach społecznościowych ?

· Jesteś ciekawy/a branży turystycznej i lubisz podróżować?

Jeśli odpowiedziałeś/łaś twierdząco na powyższe pytania to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Jako Marketing Specialist będziesz odpowiedzialny/a za:

· Opracowywanie planów komunikacji marketingowej

· Pisanie tekstów reklamowych

· Zarządzanie treściami w mediach społecznościowych

· Przygotowywanie akcji promocyjnych

· Współpracę z działem graficznym i agencją reklamową oraz przygotowywanie materiałów promocyjnych (głównie pod online, czasami również materiały do druku)

· Tworzenie contentu (nagrań, zdjęć)

· Raportowanie skuteczności prowadzonych działań

· Analizowanie rynku i konkurencji

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju
  • Możliwość szkoleń / uczestnictwa w branżowych wydarzeniach
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, możliwość skorzystania z karnetów Multisport.
  • Brak dress code’u
  • Liczne integracje zespołu
  • Zespół grający wspólnie „do jednej bramki”, pomoc w przypadku wszelkich problemów i świetną atmosferę
  • Pracę hybrydową (trzy dni z biura, dwa dni z domu)
  • System premiowy (po 3 miesiącach okresu próbnego)