• Wszystkie ofertyLublinSprzedażSprzedażAgent Ubezpieczeniowy w TUnŻ Warta S.A. – od 4 300 - 20 000
    Agent Ubezpieczeniowy w TUnŻ Warta S.A. – od 4 300 - 20 000
    new
    Sprzedaż
    TUnŻ Warta

    TUnŻ Warta

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    ubezpieczenia

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Praca Zdalna | Agent Ubezpieczeniowy w TUnŻ Warta S.A. – od 4 300- 20 000

    Stawiamy na innowacje od 100 lat! Dołącz do Warty, jednej z największych i najbardziej renomowanych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Dołącz do nas i kreuj sukces razem z Wartą.

    Nasze Wartości, Twoje umiejętności :

    • Skupienie na klientach: Rozpoznawanie potrzeb Klientów to klucz do sukcesu

    • Zaufanie i komunikacja: Budujemy relacje oparte na zaufaniu i otwartej komunikacji

    • Duch przedsiębiorczości: Twoje pomysły kształtują naszą przyszłość

    • Wyniki jako priorytet: Twoje zaangażowanie przekłada się na realne wyniki

    Twoja Kariera, twój wybór:

    • Pracuj zdalnie, czerpiąc korzyści z elastycznego trybu pracy

    • Rozwijaj się w inspirującym środowisku

    • Razem z nami kreuj przyszłość ubezpieczeń

    Czego oczekujemy:

    • Pasji do zrozumienia potrzeb Klientów

    • Dobrej komunikacji i relacji z ludźmi

    • Podejścia przedsiębiorczego

    • Skupienia na osiąganiu celów

    • Gotowości do nauki i poszerzania wiedzy

    • Prowadzenia bądź założenia działalności gospodarczej

    Co oferujemy :

    • Atrakcyjne stawki prowizji za każdą nową sprzedaż, motywujące do osiągania coraz lepszych wyników.

    • Dodatkowe wynagrodzenie, gdy osiągniesz określone cele sprzedażowe, co pomoże Ci rozpocząć pracę z jeszcze większym zapałem.

    • Przejdź kompleksowy cykl szkoleń centralnych i terenowych, które zapewnią Ci odpowiednie przygotowanie do wykonywania swoich obowiązków.

    • Wspieraj się doświadczonym menedżerem, który pomoże Ci rozwijać posiadany portfel klientów, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

    Dołącz do nas jako Agent Ubezpieczeniowy i wpisz swoje imię w przyszłość Warty! 🌟