• Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingMarketing & Strategy Manager (PPC)
    Marketing & Strategy Manager (PPC)
    Marketing
    Two Colours Agency

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Google Tag Manager
    marketing
    Google Analytics

    Mile widziane

    TikTok

    Opis stanowiska

    Kim jest idealny Kandydat?

    Jeśli:

    • znasz środowisko reklam w Google, Meta lub na innych platformach a świat digital marketingu nie jest Ci obcy, łączysz działania pomiędzy Social Media, e-mail marketingiem i paid ads’ami i kompleksowo podchodzisz do startegii marketingowej.
    • Rozumiesz social media i znasz aktualne trendy. Lubisz i potrafisz rozmawiać z ludźmi, jesteś dociekliwy/a i potrafisz wyszukiwać nietuzinkowe rozwiązania a przy tym świetnie radzisz sobie z zespołem i organizacją pracy.
    • Potrafisz rozmawiać o długoterminowych planach i umiesz zaplanować docelowe upsell'e z Klientem. Potrafisz przygotowywać oferty sprzedażowe i świetnie odnajdujesz się w negocjacjach.
    • Pracowałaś/eś w AGENCJI MARKETINGOWEJ i nie jest Ci obce tempo i dynamika pracy

    Jeśli odpowiedziałeś/aś na wszystkie TAK, to szukamy właśnie Ciebie!

    Osoby, która z zaangażowaniem i managerskim podejściem poprowadzi zespół realizacyjny, zbuduje strategię i poprowadzi rozwój Klientów w obszarze całości działań marketingowych oraz będzie śmiało rozwijać kolejne usługi u Klientów.

    Szukamy prawdziwego pasjonaty marketingu online. Człowieka, którego życie zawodowe kręci się wokół efektywnego marketingu online.

    Lokalizacja: praca zdalna 100%!

    (serio, 100%, nie 98,5% :D )

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy - dostosowane do Twoich preferencji.
    • Praca 100% zdalna, integrujemy się podczas spotkań firmowych (najczęściej południe PL, okolice KRK)
    • Wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę.
    • Możliwości inwestycji w Twój rozwój zawodowy poprzez szkolenia i wsparcie.
    • Szybką wypłatę wynagrodzenia (nie czekamy do 10-go ;) ).
    • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności oraz prowizje od sprzedaży.
    • Możliwość dalszej ścieżki rozwoju.

    Twoje obowiązki:

    • Zarządzanie projektami marketingowymi, zespołem w tym koordynacja działań związanych z kampaniami reklamowymi na różnych platformach.
    • Zarządzanie zespołem oraz projektami.
    • Bezpośredni kontakt z klientami, zrozumienie ich potrzeb i celów biznesowych oraz proponowanie rozwiązań marketingowych.
    • Prowadzenie i zarządzanie zespołem specjalistów ds. marketingu cyfrowego, nadzorowanie ich pracy i zapewnienie osiągania celów.
    • Analiza wydajności kampanii oraz przygotowywanie raportów z wnioskami.
    • Opracowywanie strategii reklamowych i marketingowych dla klientów, uwzględniając ich cele biznesowe, rozwój i branżowe trendy.
    • Zaawansowane korzystanie z narzędzi analitycznych, w tym Google Analytics, Google Tag Manager, Looker, do analizy danych i podejmowania decyzji. Przygotowywanie ofert dla Klientów oraz aktywna sprzedaż, upsell'ing.

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii na platformach LinkedIn i TikTok.
    • Kompetencje sprzedażowe w obszarze kontaktu z klientem i budowania długoterminowych relacji biznesowych.

    Jeśli jesteś pasjonatem marketingu cyfrowego, posiadasz doświadczenie zarówno w zarządzaniu zespołem, kontaktem z Klientem, projektami marketingowymi, jak i w prowadzeniu kampanii reklamowych, a także chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku pracy, zapraszamy do aplikowania!

    Wymagane: min. 2-letnie doświadczenie w pracy w agencji marketingowej (KONIECZNE!), w tym prowadzeniu kampanii reklamowych oraz min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektem.

    Prosimy o przesłanie CV, a w przypadku wybrania do kolejnego etapu rekrutacji, skontaktujemy się w celu umówienia rozmowy.

    Współpraca w oparciu o B2B lub o dzieło, jednak jesteśmy otwarci także na useme/bizky.ai.

    1 552 - 1 811 USD

    B2B