• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieFarmacjaOperator Produkcji
    Operator Produkcji
    new
    Zdrowie
    TZF "Polfa"

    TZF "Polfa"

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    TZF "Polfa"

    TZF "Polfa"

    Jesteśmy najstarszą polską firmą farmaceutyczną, działającą od 1823 roku. Dbamy o zdrowie pacjentów, dostarczając leki do aptek i szpitali w Polsce i za granicą. Od badań i rozwoju, przez produkcję, kontrolę jakości, aż po sprzedaż – wspólnie pracujemy nad tym, by leki były dostępne dla wszystkich, którzy ich potrzebują. Chcesz do nas dołączyć i razem z nami tworzyć przyszłość farmacji?

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    GMP
    Ms office
    Urządzenia produkcyjne

    Mile widziane

    Lean Manufacturing
    produkcja aseptyczna

    Opis stanowiska

    Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się prawie 200-letnią tradycją.  Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    OPERATOR PRODUKCJI W NOWYCH ODDZIAŁACH PRODUKCYJNYCH

    FORMY INIEKCYJNE I FORMY WYSOKOAKTYWNE

    📝 Do Twoich zadań będzie należało:

    • Obsługa urządzeń produkcyjny w ramach realizacji procesów produkcyjnych:

    - Wytwarzanie produktu luzem.

    - Aseptyczne dozowanie płynu lub proszku w technologii izolatora, cRABS.

    - Liofilizacja.

    - Kontrola wizualna produktu.

    - Konfekcjonowanie.

    w oparciu o obowiązujące procedury i instrukcje zgodnie z wymaganiami GMP, BHP i P/POŻ.

    • Sprawna realizacja przydzielonych zadań produkcyjnych.
    • Prowadzenie zabiegów higienicznymi w pomieszczeniach czystych zgodnie z zasadami GMP.
    • Bieżące prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z wymaganiami GMP.
    • Bieżące bilansowanie zrealizowanej produkcji, zużyć materiałowych.
    • Uczestnictwo w szkoleniach stanowiskowych zgodnie z wymaganiami GMP, BHP i P/POŻ.

    ✅ Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie.
    • Doświadczenie w realizacji produkcji i obsłudze urządzeń w firmie farmaceutycznej.
    • Znajomość i doświadczenie w produkcji aseptycznej: sterylizacja parowa, filtracja wyjaławiająca, dozowanie płynów lub proszków, będzie dodatkowym atutem.
    • Doświadczenie w obsłudze urządzeń produkcyjnych ( mieszalniki, układy filtrujące, dozowaczki, autoklawy, myjki fiolek, liofilizator, urządzenia inspekcyjne, kartoniarki ) będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość zasad GMP w zakresie zachowania się i pracy w pomieszczeniach cleanroom.
    • Znajomość narzędzi Lean manufacturing będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość pakietu Ms Office.
    • Wysoki poziom kultury osobistej, umiejętność pracy w zespole – kształtowanie dobrej atmosfery.
    • Dobra organizacja pracy.
    • Gotowość do pracy w trybie zmianowym.

    ✨ Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.
    • Możliwość zdobycia dużego doświadczenia.
    • Pakiet świadczeń socjalnych.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
    • Program Poleceń Pracowników.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą formularza pod przyciskiem "Aplikuj".

    Przed aplikowaniem zapoznaj się z klauzulą informacyjną.