Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Inżynier (Elektryka/Elektronika)
new
Inżynieria
UL Solutions

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
organizacja pracy
komunikatywność
pakiet office
Microsoft Office
Mile widziane
AutoCAD
Friendly offer
Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • Wsparcie projektów certyfikacyjnych dla działu Energy & Industrial Automation (dział testujący m.in. urządzenia i/lub komponenty elektryczne).
  • Wsparcie analizy zakresu i specyfikacji projektów (koszty, czas trwania, wymagania dotyczące testów, dokumentów, procedur itp.) oraz procesu realizacji.
  • Wsparcie klientów UL Solutions w zakresie kwestii technicznych, procedur i wymagań, kosztów projektu oraz wymagań dotyczących próbek, testów itp.
  • Ustalanie przebiegu i zakresu testów przeprowadzanych w Laboratorium zgodnie z procedurami, normami i wymaganiami UL Solutions.
  • Wsparcie w zakresie dokumentacji technicznej, np. specyfikacja programu certyfikacji, ocena projektu, ocena zgodności itp.
  • Współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie wyceny projektów.
  • Współpraca i komunikacja z klientami w zakresie statusu projektów, wsparcia technicznego, ustalania przebiegu współpracy oraz rozwiązywania problemów.
  • Wsparcie rozwoju nowych metod i urządzeń wykorzystywanych w procesie testowania i certyfikacji.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Elektrotechnika, Elektronika, Mechatronika, Inżynieria biomedyczna lub pokrewne).
  • Doświadczenie zawodowe (preferowane około 1-3 lat) w podobnej roli lub w pokrewnych dziedzinach (np. serwis techniczny, działy zajmujące się przeprowadzaniem testów technicznych/certyfikacją).
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze urządzeń informatycznych, sprzętu audio/wideo i/lub zasilaczy będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Dodatkowe języki (np. język niemiecki) będą dodatkowym atutem.
  • Umiejętności analityczne i zainteresowanie nowymi technologiami.
  • Gracz zespołowy z silnymi umiejętnościami komunikacyjnymi i orientacją na klienta w międzynarodowym środowisku.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w środowisku doświadczonego, otwartego i zmotywowanego zespołu.
  • Świadczenia dodatkowe: bonus roczny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dodatek urlopowy „Wakacje pod gruszą”.
  • Dogodna lokalizacja biura (blisko WKD Raków) oraz bezpłatny i strzeżony parking dla pracowników.
  • Szereg szkoleń i wsparcie rozwoju pracowników w ramach UL University.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość angażowania się różnorodne i ciekawe inicjatywy.
  • Jasno określoną ścieżkę kariery w ramach działu oraz całej organizacji.