• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingFinance Business Partner
    Finance Business Partner
    new
    Finanse
    UNIQA

    UNIQA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    UNIQA

    UNIQA

    Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA. Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce. Zatrudniamy ponad 2 000 osób w całym kraju. W 2023 magazyn "Forbes" uznał nas za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    finanse
    ms excel
    analiza
    doradztwo
    ekonomia
    odpowiedzialność
    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    controlling
    multitasking
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twoje codzienne zadania:

    • Budowanie i utrzymywanie relacji z departamentami biznesowymi;
    • Adresowanie potrzeb departamentów biznesowych wymagających kompetencji; finansowych oraz koordynację współpracy departamentów biznesowych z pionem finansów;
    • Analizę danych finansowych oraz identyfikację negatywnych trendów i odchyleń od planu;
    • Interpretację danych finansowych pod kątem potrzeb biznesowych;
    • Przygotowywanie rekomendacji biznesowych;
    • Aktywny udział w procesie planowania finansowego;
    • Udział w ciągłym doskonaleniu zakresu i formy raportów zarządczych.

    Twoje doświadczenie i umiejętności:

    • Doświadczenie w dziale aktuariatu lub finansów zakładu ubezpieczeń; doświadczenie na pozycji business partnera będzie dodatkowym atutem;
    • Dobra znajomość finansów ubezpieczeń;
    • Dobre umiejętności komunikacyjne;
    • Otwartość , umiejętność budowania relacji w organizacji;
    • Umiejętność pracy z liczbami;
    • Znajomość narzędzi umożliwiających pracę z danymi oraz ich prezentację.

    Specjalnie dla Ciebie mamy:

    • możliwość pracy bezpośrednio z kadrą zarządzającą spółki,
    • realny wpływ na najważniejsze decyzje biznesowe spółki w obszarze odpowiedzialności,
    • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej,
    • unikalne warunki przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
    • wysokie zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne dla Ciebie i Twoich znajomych,
    • Pracowniczy Program Inwestycyjny,
    • kafeteryjny system benefitów - sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe),
    • zniżki na bilety wstępu do teatrów,
    • bezpłatny dostęp do platformy nauki języków obcych (etutor) dla Ciebie i Twoich bliskich,
    • program poleceń pracowniczych,
    • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR,
    • możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów (m.in. bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże).