• Wszystkie ofertyWarszawaInneMłodszy/-a Specjalista/-ka ds. wsparcia użytkowników
    Młodszy/-a Specjalista/-ka ds. wsparcia użytkowników
    new
    Inne
    UNIQA

    UNIQA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    UNIQA

    UNIQA

    Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA. Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce. Zatrudniamy ponad 2 000 osób w całym kraju. W 2023 magazyn "Forbes" uznał nas za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    SQL

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    • Wsparcie programistyczne w różnych zespołach wytwórczych,
    • Rozwiązywanie wewnętrznych zgłoszeń serwisowych,
    • Tworzenie raportów.

    Wymagania:

    • Praktyczna znajomość SQL,
    • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
    • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność szybkiego uczenia się.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
    • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich możliwości,
    • Możliwość poznania różnych systemów i technologii: JAVA, PowerBuilder, ETL, SQL, etc.
    • Pracę w firmie z rozbudowaną strukturą IT, poruszająca się w wielu technologiach,
    • Zgrane zespoły eksperckie nastawione na wzajemną wymianę wiedzy i ciągłe jej poszerzanie,
    • Przez okres wdrażania możesz liczyć na mentora IT z bogatym doświadczeniem, który ułatwi Ci adaptację, możesz liczyć także na szereg materiałów, które pomogą Ci w nauce systemów,
    • Miejsce pracy w centrum Warszawy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach wewnętrznych struktur.