• Wszystkie ofertyWrocławHRPayrollSpecjalista ds. kadr i płac
    Specjalista ds. kadr i płac
    new
    HR
    Unique People Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Optima Comarch

    Microsoft Office

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 15946, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółek CCIG Group - największej grupy call center w Polsce, z oddziałami w ponad 13 miastach w Polsce i Ukrainie. Do zespołu w siedzibie firmy, dla jednej ze spółek CCIG BPO, w samym centrum wrocławskiego rynku, poszukujemy osoby do zespołu kadr i płac. Jeżeli cenisz w pracy entuzjazm i dobrą atmosferę, szukasz ciekawych i ambitnych wyzwań, rozwiń swoje kompetencje jako Specjalista ds. kadr i płac.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Do Twoich zadań będzie należało m.in:

    • obsługa kadrowo - płacowa spółki call center,
    • administrowanie umowami o pracę i umowami cywilnoprawnymi,
    • przygotowanie listy płac,
    • prowadzenie i administrowanie PPK,
    • zatrudnianie cudzoziemców,
    • rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz rozliczenia z US, ZUS, Płatnik, ZUS PUE,
    • obsługa PFRON.

    Poszukujemy osób, które:

    • przez ostatni rok obsługiwały płace w zakresie naliczania i ich rozliczania z Instytucjami zewnętrznymi,
    • praktycznie obsługują Optima Comarch,
    • bardzo dobrze znają pakiet office, w szczególności arkusz kalkulacyjny,
    • posiadają umiejętność analitycznego myślenia,
    • potrafią pracować pod presją czasu, są dokładne i skrupulatne,
    • znajomość języka angielskiego - mile widziana.

    Oferujemy dla Ciebie:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę hybrydową w centrum wrocławskiego rynku,
    • możliwość skorzystania z pakietów opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczeń grupowych,
    • bieżące wsparcie przełożonego,
    • kawę, herbatę :)
    • swobodny dress code.