• Wszystkie ofertyWrocławSupportTelefoniczny doradca klienta z j.niemieckim- branża odzieżowa
    Telefoniczny doradca klienta z j.niemieckim- branża odzieżowa
    new
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    niemiecki
    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    CCIG to 22 lata doświadczenia, ponad 500 zadowolonych klientów z 17+ branż z całego świata. Około 6 tysięcy naszych konsultantów odbiera 7 milionów połączeń rocznie rozmawiając w 20 różnych językach.Zdobywca (m.in.) nagrody za najlepszą współpracę partnerską PCCA oraz za 'Największy wpływ na środowisko, społeczeństwo i zarządzanie' w ECCCSA. Chcesz tworzyć to miejsce razem z nami? Zapraszamy do aplikowania!

    Dołącz do nas w roli Telefonicznego Doradcy klienta - branża odzieżowa i obsługuj klientów w języku niemieckim.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Twój zakres obowiązków:

    • telefoniczna obsługa klientów sieci sklepów odzieżowych w języku niemieckim - to klienci będą dzwonić do Ciebie,
    • odpowiadanie na maile klientów,
    • udzielanie odpowiedzi na zapytania - pomożesz klientowi m.in. w kwestii zamówień internetowych, problemów z płatnością, reklamacji,
    • dbanie o dobry wizerunek naszego Kontrahenta - postarasz się aby klient był zadowolony a jego sprawa załatwiona!

    Nasze wymagania:

    • posługiwanie się j. niemieckim na poziomie C1+,
    • gotowość do podjęcia współpracy już od 18.09 - wymiar godzinowy do ustalenia,
    • łatwość w nawiązywaniu relacji, komunikatywność,
    • staranność i sumienne podejście do powierzonych zadań.

    To oferujemy:

    • gwarantowaną stawkę godzinową 34-44 zł brutto oraz premie uzależnione od wyników jakościowych - czyli od tego jak obsługujesz klientów,
    • umowę zlecenie,
    • elastyczny grafik układany z tygodnia na tydzień - projekt funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godz. 8-20 oraz w soboty 8-16 i to w tych przedziałach możesz dowolnie się grafikować,
    • pełne wdrożenie do pełnionej roli - 3 dni robocze zdalnie a następnie 2 tygodnie robocze stacjonarnie we Wrocławiu (oczywiście zapewnimy Tobie nocleg i zwrócimy koszty dojazdów),
    • współpracę w pełni zdalną po 2 tygodniach wdrożenia we Wrocławiu,
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy - projekt prężnie się rozwija a my wszystkich naszych liderów, trenerów i innych specjalistów pozyskujemy wewnętrznie,
    • benefity: dofinansowanie do Multisport, Luxmed oraz ubezpieczenia grupowego.

    Etapy rekrutacji

    • Rozmowa telefoniczna
    • Weryfikacja językowa
    • Spotkanie w formie zdalnej
    • Rozpoczęcie współpracy

    Brzmi ciekawie? Aplikuj! Już za chwilę razem będziemy dostarczać klientom najwyższą jakość obsługi