• Wszystkie ofertyPoznańZdrowieOpieka medycznaChirurg onkologiczny
    Chirurg onkologiczny
    Zdrowie
    Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo wykonywania zawodu

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie całego procesu diagnostycznego i leczniczego pacjentów
    • Wykonywanie zabiegów z zakresu chirurgii piersi, przewodu pokarmowego, wątroby, tarczycy, nowotworów skóry
    • Praca na oddziale wraz z dyżurami oraz praca w poradni przyszpitalnej
    • Stała weryfikacja diagnozy i leczenia
    • Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie medyczne wraz z aktualnym prawem wykonywania zawodu
    • Specjalizacja w dziedzinie chirurgii onkologicznej lub chirurgii ogólnej z chęcią podjęcia specjalizowania się w chirurgii onkologicznej
    • Doświadczenie w pracy na oddziale chirurgii onkologicznej lub chirurgii ogólnej
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Wysoki poziom kultury osobistej

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Długofalową i stabilną współpracę
    • Kompleksowe wdrożenie do pracy
    • Możliwość pozyskiwania wiedzy od ekspertów w poszczególnych dziedzinach
    • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
    • Bogaty pakiet socjalny – w tym wsparcie finansowe w okresie świątecznym, dofinansowanie odpoczynku wakacyjnego, karty Multisport
    • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • Możliwości rozwoju i nauki – współfinansowanie studiów, szkoleń i kursów zewnętrznych, dostęp do szkoleń e-learningowych oraz udział w projektach wewnętrznych