Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Księgowa
Finanse
UWI Inwestycje S.A.

Księgowa

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
finanse
Subiekt
Rewizor
księgowość
rachunkowość
Opis stanowiska

UWI Inwestycje S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
  • zarządzanie i nadzór nad całym procesem księgowym w firmie,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz wymaganych przez GUS,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, rozrachunków, potwierdzanie sald,
  • współpraca z organami podatkowymi, instytucjami finansowymi, audytorami zewnętrznymi oraz GUS,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • wykonywanie innych zadań z zakresu księgowości na potrzeby Zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie i doświadczenie księgowe, mile widziany II, III lub IV stopień klasyfikacji zawodu księgowego,
  • bardzo dobra znajomość Ustawy o rachunkowości,
  • znajomość zagadnień z zakresu księgowości i finansów,
  • dobra znajomość MS Office, oprogramowania Subiekt i Rewizor,
  • umiejętności organizacyjne, zdolności analityczne,
  • samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, sumienność, systematyczność i rzetelność,

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole na terenie m. Poznania,
  • bardzo dobre i stabilne warunki pracy