Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Procesu w Zespole Projektowym
new
Inżynieria
Valeo

Valeo
Chrzanów
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
praca w zespole
zaangażowanie
Otwartość na rozwój
Opis stanowiska

Valeo to globalna firma technologiczna, projektująca przełomowe rozwiązania, które na nowo odkrywają mobilność. Jesteśmy partnerem motoryzacyjnym dla producentów samochodów i nowych podmiotów mobilności na całym świecie. Nasza wizja? Stworzenie bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilność dzięki rozwiązaniom skupiającym się na intuicyjnej jeździe i ograniczeniu emisji CO2. Jesteśmy liderem w naszych biznesach i uznani za jedną z największych światowych innowacyjnych firm.

Valeo Lighting Systems

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Czynny udział przy planowaniu i industrializacji nowych procesów i produktów;
  • Tworzenie specyfikacji technicznych, niezbędnych do zakupu nowych linii/maszyn;
  • Tworzenie dokumentacji procesów technologicznych;
  • Opracowywanie planu rozmieszczenia maszyn na liniach produkcyjnych;
  • Koordynacja uruchomienia produkcji nowego produktu oraz bieżące rozwiązywanie problemów w procesie;
  • Przeprowadzanie oceny FMEA;
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych kątem zwiększenia produktywności, zmniejszenia poziomu odpadu.

Dołącz do Naszego zespołu, jeśli posiadasz:

  • Minimum 2 rok doświadczenia we wdrażaniu projektów produkcyjnych;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • Znajomość procesów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania narzędzi Lean Manufacturing, VSM oraz metod FMEA, PDCA;
  • Zdolność skutecznego planowania i pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;
  • Atrakcyjne warunki pracy: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit i karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracownicze Programy Emerytalne, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.