Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Utrzymania Ruchu -Dział Wtrysku
Inżynieria
Valeo

Valeo
Chrzanów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
praca w zespole
zaangażowanie
Otwartość na rozwój
Opis stanowiska

Valeo to globalna firma technologiczna, projektująca przełomowe rozwiązania, które na nowo odkrywają mobilność. Jesteśmy partnerem motoryzacyjnym dla producentów samochodów i nowych podmiotów mobilności na całym świecie. Nasza wizja? Stworzenie bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilność dzięki rozwiązaniom skupiającym się na intuicyjnej jeździe i ograniczeniu emisji CO2. Jesteśmy liderem w naszych biznesach i uznani za jedną z największych światowych innowacyjnych firm.

Valeo Lighting Systems

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Obecnie dla Valeo Lighting Systems w Chrzanowie rekrutujemy na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu.

Dołączając do Valeo będziesz miał/-a okazję pracować z najnowszymi technologiami z branży Automotive.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Przygotowywanie i aktualizacja procedur związanych z Utrzymaniem Ruchu, standardów pracy, planów prewencji;
  • Działanie w celu poprawy niezawodności maszyn i narzędzi;
  • Proaktywne działanie w celu wdrożenia i efektywnego użycia CMMS SAP PM +;
  • Przestrzeganie przepisów prawa i procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa zakładu oraz urządzeń w nim się znajdujących, ochrony środowiska i p.poż., a także przestrzeganie standardów 5S i reakcja na niezgodności.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu Automatyka, Mechatronika, Elektronika, Elektrotechnika, Budowa Maszyn;
  • Doświadczenie min. 2 lata w dziale technicznym firmy produkcyjnej,
  • Znajomość obsługi wtryskarek oraz podstaw przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Mile widziana znajomość wtryskarek Engel, Demag, Haitian, KraussMaffei,
  • Znajomość systemów automatyki przemysłowej. Mile widziana znajomość robotów przemysłowych Sepro, Wittmann,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydrauliki siłowej,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;
  • Atrakcyjne warunki pracy: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit i karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracownicze Programy Emerytalne, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.