Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Inżynier w Dziale R&D
Inżynieria
Valeo

Valeo
Czechowice-Dziedzice
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
praca w zespole
zaangażowanie
Otwartość na rozwój
Opis stanowiska

Valeo to globalna firma technologiczna, projektująca przełomowe rozwiązania, które na nowo odkrywają mobilność. Jesteśmy partnerem motoryzacyjnym dla producentów samochodów i nowych podmiotów mobilności na całym świecie. Nasza wizja? Stworzenie bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilność dzięki rozwiązaniom skupiającym się na intuicyjnej jeździe i ograniczeniu emisji CO2. Jesteśmy liderem w naszych biznesach i uznani za jedną z największych światowych innowacyjnych firm.

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Valeo Powertrain Systems w Czechowicach-Dziedzicach zajmuje się produkcją rozruszników, przepustnic powietrza i zaworów recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjnych generatorów elektrycznych do pojazdów hybrydowych, a także regeneracją alternatorów, rozruszników, dwumasowych kół zamachowych i kompresorów do klimatyzacji samochodowych. Valeo Powertrain Systems w Czechowicach-Dziedzicach posiada również nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe, które dostarcza innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych.

Obecnie dla Zakładu Valeo Powertrain Systems w Czechowicach-Dziedzicach rekrutujemy na stanowisko Młodszy Inżynier w Dziale Badania + Rozwój (w ramach Multidyscyplinarnego Programu Rozwojowego)

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Wspieranie procesów związanych z rozwojem nowych produktów i ich komponentów w różnych fazach rozwojowych (koncepcja, modelowanie, prototypowanie, testowanie)
  • Udział w badaniach, analizach i weryfikacji nowych produktów i procesów ich wytwarzania
  • Analiza wyników eksperymentu lub testu, wyciąganie wniosków i proponowanie działań korygujących
  • Prace administracyjne związane z uruchamianiem nowych lub poprawianiem istniejących metod analitycznych, weryfikacji, testowania, uruchamianiem nowych maszyn lub procesów technologicznych.
  • Kontakt i współpraca z zespołami projektowymi, innymi działami firmy oraz zewnętrznymi dostawcami części, maszyn lub serwisów
  • Udział w szkoleniach i warsztatach

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Jesteś absolwentem studiów I-ego lub II-ego stopnia lub aktualnym studentem II-V roku kierunków technicznych (Elektrotechnika, Elektronika, Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn);
  • Jesteś komunikatywny/-a, umiesz pracować w zespole i jesteś otwarty/-a na nowe doświadczenia
  • Twoje mocne strony to samodzielność, dokładność i logiczne myślenie
  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego - umożliwiającą swobodną komunikację (B1/B2)
  • Jesteś dostępny 3-5 dni w tygodniu

Dodatkowym atutem będzie:

  • Międzynarodowe doświadczenie (szkoły lub studia zagraniczne, wymiany szkolne lub studenckie, programy wymiany kulturowej, itp.)
  • Znajomość rysunku technicznego, wymiarowania oraz programów wspierania projektowania (Catia V5, NX, Ansys, HyperWorks)
  • Znajomość protokołu komunikacyjnego CAN oraz oprogramowania CANalyzer/CANoe
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy Ci:

  • 18 - 36 miesięczny multidyscyplinarny program rozwojowy w obszarze B+R
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Comiesięczną premię za wyniki zespołowe, premię wakacyjną oraz świąteczną
  • Dostęp do narzędzi stosowanych w globalnej organizacji nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover oraz Kafeterię benefitów (w tym m.in. kartę Multisport)
  • Stołówkę na terenie zakładu
  • Pomoc opiekuna i szkolenia stanowiskowe