Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Operator maszyn CNC
new
Inżynieria
Valeo

Valeo
Chrzanów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
praca w zespole
zaangażowanie
Otwartość na rozwój
Opis stanowiska

Valeo to globalna firma technologiczna, projektująca przełomowe rozwiązania, które na nowo odkrywają mobilność. Jesteśmy partnerem motoryzacyjnym dla producentów samochodów i nowych podmiotów mobilności na całym świecie. Nasza wizja? Stworzenie bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilność dzięki rozwiązaniom skupiającym się na intuicyjnej jeździe i ograniczeniu emisji CO2. Jesteśmy liderem w naszych biznesach i uznani za jedną z największych światowych innowacyjnych firm.

Valeo Lighting Systems

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Obecnie dla Zakładu Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie rekrutujemy na stanowisko Operatora / Frezera CNC.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC;
  • Wykonywanie operacji obróbczych na podstawie dokumentacji technicznej;
  • Przygotowanie maszyn do wykonywania zleceń produkcyjnych;
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej napraw;
  • Raportowanie stanów magazynowych narzędzi obróbczych.

Dołącz do naszego zespołu jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie techniczne lub mechaniczne;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie;
  • Umiejętność obsługi maszyn i narzędzi warsztatowych;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Zdolności manualne i dokładność w wykonywaniu czynności,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy: udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit (w tym karta Multisport), dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracowniczy Program Emerytalny, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;