Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż w Dziale Jakości
new
BI & Data
Valeo

Valeo
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
praca w zespole
zaangażowanie
Otwartość na rozwój
Opis stanowiska

Valeo to globalna firma technologiczna, projektująca przełomowe rozwiązania, które na nowo odkrywają mobilność. Jesteśmy partnerem motoryzacyjnym dla producentów samochodów i nowych podmiotów mobilności na całym świecie. Nasza wizja? Stworzenie bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilność dzięki rozwiązaniom skupiającym się na intuicyjnej jeździe i ograniczeniu emisji CO2. Jesteśmy liderem w naszych biznesach i uznani za jedną z największych światowych innowacyjnych firm.

Valeo Thermal Systems

Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika w Skawinie jest największym oraz najstarszym oddziałem Valeo w Polsce. Zakład zajmuje się projektowaniem i produkcją najnowszej generacji innowacyjnych wymienników ciepła tj: chłodnic silnika, chłodnic oleju, chłodnic powietrza turbodoładowującego, chłodnic klimatyzacji, a także kompletnych układów chłodzenia silników, czyli modułów chłodzących, które oprócz swojej zasadniczej funkcji pozwalają zredukować zużycie paliwa oraz obniżają emisję szkodliwych związków, w tym również dwutlenku węgla.

🌍 Skawina, Przemysłowa 3

Do twoich zadań należeć będzie:

  • Udział w kontroli, reklamacji i modyfikacji komponentów seryjnych
  • Analiza i weryfikacja wyników z testów, raportów wewnętrznych, zewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów
  • Analiza i weryfikacja działań korygujących i zapobiegawczych
  • Komunikacja z innymi obszarami zakładu celem weryfikacji wdrożonych standardów
  • Aktualizacja i nadzór nad dokumentami po zmianach

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Jesteś studentem/tką (4-5 roku lub absolwentem/tką) kierunków technicznych takich jak: inżynieria produkcji, inżynieria jakości, mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa.
  • Cechuje Cię komunikatywność, współpraca między działami takimi jak produkcja, laboratorium, R&D, jakość
  • Posiadasz zdolności analityczne
  • Masz zdolności manualne, brak przeciwwskazań do wykonywania czynności produkcyjnych (przenoszenie, podnoszenie, testy szczelności, drobne korekty techniczne wyrobów gotowych i komponentów, pomiary suwmiarką, mikrometrem, wysokościomierzem)
  • Znasz rysunek techniczny
  • Znasz MS Office / google sheet
  • Jesteś dyspozycyjny od 3-5 dni w tygodniu
  • Praca w zespole jakości, zarówno na linii produkcyjnej jak i w biurze

Oferujemy Ci:

  • 18 - miesięczny płatny staż z umową o pracę już od pierwszego dnia
  • Comiesięczną premię za wyniki zespołowe, premię wakacyjną oraz świąteczną
  • Dostęp do narzędzi stosowanych w globalnej organizacji nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover oraz Kafeterię benefitów (w tym m.in. kartę Multisport)
  • Bezpłatny parking
  • Stołówkę na terenie zakładu
  • Pomoc opiekuna stażu i szkolenia stanowiskowe