Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technik warsztatu mechanicznego
new
Inżynieria
Valeo

Valeo
Chrzanów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
praca w zespole
zaangażowanie
Otwartość na rozwój
Opis stanowiska

Valeo is a tech global company, designing breakthrough solutions to reinvent the mobility. We are an automotive supplier partner to automakers and new mobility actors worldwide. Our vision? Invent a greener and more secured mobility, thanks to solutions focusing on intuitive driving and reducing CO2 emissions. We are leader on our businesses, and recognized as one of the largest global innovative companies.

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Obecnie dla Zakładu Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie rekrutujemy na stanowisko Technik warsztatu mechanicznego (obszar R&D)

Opis stanowiska:

Jako Technik warsztatu mechanicznego jesteś kluczowym członkiem zespołu odpowiedzialnym za przygotowanie, konserwację i obsługę różnorodnych narzędzi oraz drukarek 3D.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Przygotowywanie i modyfikowanie prototypów lamp samochodowych z wykorzystaniem narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  • Modyfikowanie komponentów z tworzyw sztucznych
  • Prototypowanie wiązek elektrycznych
  • Budowa i modyfikowanie oprzyrządowania wykorzystywanego do pomiarów metrologicznych i fotometrycznych
  • Obsługa i bieżąca konserwacja drukarek stereoskopowych (3D) oraz myjek do wydruków
  • Przygotowywanie modeli do druku 3D
  • Obróbka mechaniczna wydrukowanych modeli
  • Utrzymywanie porządku w warsztacie zgodnie z metodologią 5S
  • Nadzorowanie podręcznego magazynu komponentów
  • Nadzór nad powierzonymi narzędziami i wyposażeniem (naprawy, wymiany, konserwacja, kalibracja)

Dołącz do naszego zespołu jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami
  • Znajomość podstaw modelowania oraz obsługi drukarek 3D będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia SEP kat. E (1kV) będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;
  • Atrakcyjne warunki pracy: udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit (w tym karta Multisport), dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracowniczy Program Emerytalny, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.

Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach, poprzez lokalne polityki i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe.

Join us and lead tech innovation for new lighting solutions and safer roads!