• Wszystkie ofertyŻaryFinanseAnalizaStarszy Specjalista ds. Controllingu
    Starszy Specjalista ds. Controllingu
    new
    Finanse
    Valmet Automotive Sp z o.o.

    Żary
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    controlling
    finanse
    Ms office
    ms excel
    English
    SAP

    Mile widziane

    German

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 4000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

    Będziesz odpowiedzialny za:

    • uczestnictwo w procesie budżetowania, forecastu i planów kilkuletnich w tym w szczególności samodzielne przygotowywanie budżetu miejsc powstawiania kosztów;
    • przygotowywanie prezentacji i raportów zarówno na bieżące potrzeby jak i stałych, miesięcznych;
    • analizę kosztu standardowego i odchyleń od niego;
    • przygotowywanie kalkulacji produktu;

    Oczekujemy:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane na kierunku ekonomia / finanse / rachunkowość / matematyka lub pokrewne);
    • dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem znajomości MS Excel;
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
    • znajomość systemu SAP;

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności- cenimy pracę i rozumiemy Twoje potrzeby,
    • możliwość uzyskania premii zależnej od wyników pracy (do 10% wynagrodzenia podstawowego)- doceniamy zaangażowanie,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, więc nie martw się, co przyniesie jutro
    • Międzynarodowe środowisko pracy, w którym każdy dzień przynosi okazje do rozwoju,
    • Profesjonalne wprowadzenie do firmy – dla nas liczy się człowiek,
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje – najlepsza inwestycja to inwestycja w rozwój,
    • Niezbędne narzędzia do pracy i dobra kawa na początek dnia – dobry start to początek sukcesu 😉
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, dofinansowanie do posiłków, premia za brak absencji, dofinansowanie do dojazdów, premie za polecenia pracownicze, wsparcie w rozwoju pasji sportowych i pomaganiu innym, grupowe ubezpieczenie na życie)
    • Miłą atmosferę i uśmiech szefa 😊

    Zainteresowany?

    Prześlij swoje CV klikając przycisk "Aplikuj" 📨