Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Communication Planner
Media
Valuemedia

Valuemedia
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Valuemedia
Valuemedia

Największa niezależna agencja mediowa w Polsce. Dom Mediowy 2022. Pod jednym dachem łączy kompetencje strategiczne, komunikacyjne, kreatywne, mediowe, e-commerce oraz badania i analitykę. Jesteśmy częścią Group One.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
samodzielność
Performance
Opis stanowiska

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Communication Planner Online

Na tym stanowisku będziesz:

  • planować, realizować i rozliczać kampanie online (mile widziane kampanie performance),
  • przygotowywać analizy, rekomendacje i prezentacje na potrzeby zespołu i klienta,
  • mieć codzienny kontakt z klientem i mediami,
  • aktywnie uczestniczyć w przygotowaniu strategii dla klientów.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • minimum 2 lata doświadczenia w planowaniu i zakupie kampanii online w domu mediowym;
  • znajomości niezbędnych narzędzi do planowania i analizowania kampanii (Nettrack, PBI Megapanel);
  • dobrej znajomość narzędzi MS Office (Excel i PowerPoint);
  • dobrej znajomość języka angielskiego;
  • analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z przeprowadzonych analiz;
  • umiejętności prezentacyjnych;
  • komunikatywności.

O Twoim dziale:

Nasze działy Client Service są najlepiej ocenianymi przez klientów zespołami wśród domów mediowych w Polsce (badanie Kantar dla MMP w 2021 r.). To, co dodatkowo nas wyróżnia, to niekorporacyjna atmosfera i niezależność od sieciowych struktur, dzięki czemu decyzje zapadają szybciej. Dbamy o nieustanną wymianę wiedzy w ramach kilkunastu wewnętrznych programów i korzystamy z każdej okazji do integracji.

Co doceniają eksperci pracujący w Value Media:

  • możliwość nieustannego rozwoju i poszerzania kompetencji,
  • liderów i współpracowników, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach,
  • dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi,
  • 2h w tygodniu na rozwój pasji lub spędzenie czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00),
  • pracę zdalną + zielone biuro w centrum Warszawy,
  • pracę hybrydową - nawet po pandemii!,
  • zgrane teamy - 96% pracowników jest zadowolonych ze współpracy w swoim zespole,
  • prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport,
  • zaangażowanie organizacji w działania na rzecz klimatu - zerknij na naszą Deklarację z WWF Polska,
  • wzajemną wymianę wiedzy z najlepszymi ekspertami na rynku,
  • system szkoleń wewnętrznych z każdej specjalizacji oraz szkoleń strategicznych - Szkoła Planowania i Strategii (program prowadzony przez zespół strategii Group One),
  • Megazespoły - regularne spotkania strategiczne wszystkich ekspertów obsługujących danego Klienta, niezależnie od specjalizacji oraz spółki, w której pracują,
  • wewnętrznie wypracowany system ewaluacji: rozmowy rozwojowe (2x w roku), jasną ścieżkę kariery, opis ról i odpowiedzialności, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji,
  • dodatkowe benefity dla pracowników z min. 5-letnim stażem (+10 dni urlopu, wysokie ubezpieczenie),
  • program rozwojowy (People Manager, Best Performer),
  • świetną, niekorporacyjną atmosferę i otwartą komunikację,
  • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony,
  • program onboardingowy oraz Buddy ułatwiający szybki start,
  • parking rowerowy, gaming room.

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie i masz dodatkowe pytania, napisz do nas bezpośrednio: ewelina.jezierska@groupone.com.pl

Value Media to największy niezależny dom mediowy w Polsce. Zdobywca tytułu “Rewelacyjny Wynik 2021” wg MMP. W 2020 roku zajął piąte miejsce w światowym rankingu agencji dominujących organizacji RECMA. W ramach podejścia House of Communication łączy kompetencje blisko 250 ekspertów do budowania silnych marek. Oferując rozwiązania end-to-end, bierze odpowiedzialność za wynik biznesowy ponad 80 klientów w takich obszarach jak: strategia, komunikacja, kreacja, media, e-commerce oraz badania i analityka. Value Media łączy unikalne kompetencje zarówno w obszarze mediów tradycyjnych, jak i szeroko rozumianego digitalu. Zdobywca 6 statuetek Effie, 3 nagród Golden Arrow i dwukrotnie Dom Mediowy Roku według Media&Marketing Polska.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na:

WWW: http://valuemedia.pl/

Facebooku: https://www.facebook.com/ValueMedia

Instagramie:https://www.instagram.com/groupone_poland/