Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

IT Support Team Leader
Support
Vasco Electronics

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura

W Vasco od 2008 roku zajmujemy się łamaniem barier językowych. Produkujemy oraz sprzedajemy elektroniczne tłumacze. Jesteśmy polską firmą, która wywodzi się z Krakowa, ale od lat działamy na rynku międzynarodowym.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Zdolności organizacyjne
Umiejętności liderskie
motywowanie zespołu
Angielski
Atlassian
IT support
raporty
wsparcie techniczne
Mile widziane
Certyfikat ITIL
Certyfikat CISM
ERP
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie wewnętrznego zespołu IT Support
  • Opieka nad działaniami zespołu - monitorowanie postępów i zapewnienie wysokiej jakości
  • Opracowywanie i doskonalenie procesów wsparcia technicznego w celu zwiększenia efektywności i poprawy obsługi użytkowników
  • Zwiększanie efektywności pracy zespołu
  • Odpowiedzialność za zakupy IT
  • Tworzenie procedur i regulacji z zakresu wsparcia IT wewnątrz firmy
  • Przygotowywanie raportów dotyczących wydajności zespołu, rozwiązywanych problemów, wskaźników czasu reakcji itp.
  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz zespołami w celu rozwiązywania bardziej skomplikowanych problemów technicznych i realizacji projektów
  • Ustalanie priorytetów w obszarze wsparcia technicznego w zgodzie z celami strategicznymi firmy
  • Udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom w firmie, rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym, sieciami itp.
  • Weryfikowanie potrzeb i wdrażanie rozwiązań w ramach Cyber Security

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w dziedzinie wsparcia technicznego IT, w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Silne umiejętności liderskie, zdolność motywowania zespołu oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i utrzymywania pozytywnych relacji
  • Znajomość narzędzi środowiska Atlassian
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Certyfikat ITIL Foundation lub pokrewne
  • Certyfikat CISM lub pokrewne
  • Znajomość oprogramowań ERP

Oferujemy:

  • Duży wpływ na kształt pracy i zespołu
  • Pracę w zmiennym środowisku pełnym pasjonatów, którzy chcą tworzyć wyjątkową firmę i produkty :)
  • Elastyczny czas pracy
  • Budżet rozwojowy
  • Płaska struktura, małe zespoły
  • Brak dress-code’ u
  • Biura przyjazne zwierzętom
  • Karta Multisport
  • Opieka zdrowotna Allianz
  • Ubezpieczenie na życie PZU w korzystnych warunkach
  • Przekąski z różnych krajów i owoce w biurach
  • Rokroczne wyjazdy firmowe i liczne integracje