• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaLekarz psychiatra dziecięco - młodzieżowy - Praca zdalna (Telemedycyna)
    Lekarz psychiatra dziecięco - młodzieżowy - Praca zdalna (Telemedycyna)
    new
    Zdrowie
    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    samodzielnośc

    dobra organizacja pracy

    elastycznośc

    Komunikatywnośc

    Opis stanowiska

    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego

    Nasza agencja rekrutacji medycznych oferuje nie tylko szeroki wybór atrakcyjnych ofert pracy, ale także profesjonalne wsparcie i opiekę na każdym etapie rekrutacji. Dołącz do naszego zespołu i odkryj nieograniczone możliwości rozwoju i kariery w branży medycznej.

    Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Praca zdalna; POLSKA

    OCZEKUJEMY:

    • Dyplomu ukończenia studiów medycznych oraz aktualnego prawa wykonywania zawodu,
    • Ukończonej specjalizacji w obszarze psychiatrii (mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą),
    • Dostępności w wymiarze - minimum: 8-10h tygodniowo (możliwość większej ilości godzin),
    • Profesjonalizmu, samodzielności,
    • Znajomości systemu i wymagań NFZ dotyczących prowadzenia dokumentacji medycznej,
    • Wysokiej kultury osobistej, empatii oraz umiejętności komunikacji.

    OPIS STANOWISKA:

    • Kompleksowa opieka nad pacjentami,
    • Sprawowanie nadzoru nad stanem zdrowia pacjentów,
    • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,
    • Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych.

    OFERUJEMY:

    • Elastyczne warunki współpracy (jesteśmy otwarci na różne formy współpracy),
    • Zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
    • Wynagrodzenie - 65 - 70% od wizyty (możliwość negocjowania stawki),
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałej współpracy,
    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość indywidualnego opracowania grafiku.