• Wszystkie ofertyJaworznoInżynieriaProjektowanieProjektant instalacji HVAC
    Projektant instalacji HVAC
    Inżynieria
    Ventix Sp. z o.o.

    1 452 - 2 852 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Prowadzenie prac projektowych, kierowanie pracą asystentów,
    • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych,
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej,
    • Współpraca z działem realizacji firmy,
    • Wykonywanie nadzorów na budowach.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,
    • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
    • Umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office,
    • Umiejętność kosztorysowania (mile widziana),
    • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu, komunikatywność.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
    • Pracę przy różnorodnych projektach,
    • Umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju osobistego,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Samodzielność przy realizacji zadań,
    • Przyjazną atmosferę pracy.
    1 452 - 2 852 USD