Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Asystent/ka Dzia艂u Handlowego 馃殌
Sprzeda偶
Vershold Group

Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Sta偶/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o prac臋, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiej臋tno艣ci
excel
Microsoft Office
samodzielno艣膰
dobra organizacja pracy
komunikatywno艣膰
Opis stanowiska

Cze艣膰, tu Vershold Group! 馃敐

馃寧 Warszawa, 呕wirki i Wigury 16A

Kilka s艂贸w o nas 馃

馃憠 Jeste艣my globaln膮 grup膮 kapita艂ow膮, importerem, eksporterem i dostawc膮 nie偶ywno艣ciowych i spo偶ywczych towar贸w konsumpcyjnych do wiod膮cych sieci sklep贸w oraz na rynkach e-commerce.

馃憠 Tworzymy i wdra偶amy pomys艂y na produkty, aby rozwija膰 marki naszych klient贸w.

馃憠 Nasza firma ceni utalentowane osoby, o proaktywnym nastawieniu, kt贸re chc膮 rozwija膰 swoje umiej臋tno艣ci zawodowe i zdobywa膰 nowe do艣wiadczenia w wielokulturowym 艣rodowisku

馃挕 Tw贸j zakres obowi膮zk贸w:

  • Zbieranie danych, przygotowywanie zestawie艅, analiz, raport贸w
  • Utrzymywanie kontakt贸w z dostawcami i klientami oraz z poszczeg贸lnymi dzia艂ami w firmie,
  • Wprowadzanie danych do system贸w, kontrola poprawno艣ci danych w systemach,
  • Przygotowywanie zleconych dokument贸w, dbanie o obieg dokument贸w
  • Aktywne wsparcie dzia艂u handlowego we wszystkich jego dzia艂aniach

鉁 Nasze wymagania:

  • Dobra znajomo艣膰 pakietu MS Office (w tym w szczeg贸lno艣ci Excela)
  • Otwarto艣膰 i komunikatywno艣膰
  • Umiej臋tno艣膰 organizacji pracy w艂asnej
  • Samodzielno艣膰 i zaanga偶owanie w powierzone obowi膮zki

馃幆Oferujemy:

  • Mo偶liwo艣ci rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Otwart膮 i przyjazn膮 atmosfer臋 w pracy.
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji.
  • Prac臋 w wielokulturowym 艣rodowisku na mi臋dzynarodowych rynkach.

鉁夛笍 Aplikuj膮cych prosimy o podanie w sekcji "Przedstaw si臋" oczekiwa艅 finansowych.