Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik produkcji
new
Inżynieria
Vitberg

Vitberg
Nowy Sącz
6 800 - 12 300 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
ERP
skuteczna komunikacja
planowanie produkcji
Lean
Mile widziane
Optima
język angielski
Opis stanowiska

Vitberg to przede wszystkim producent wyrobów medycznych do rehabilitacji z 30 letnim stażem, ale też producent mebli i akcesoriów do kamperów pod marką Van Der Moon. Rozpoczynamy ekspansję na nowe rynki i branże, a wraz z rozwojem marki budujemy zespół zaangażowanych i dynamicznych pracowników.

Szukamy osoby na stanowisko:

  • Kierownika / kierowniczki produkcji

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Kierowanie zespołem pracowników w oparciu o procedury wewnętrzne i BHP,
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych, optymalizacja procesów,
  • Doskonalenie jakości zespołu pracowników, budowanie atmosfery pracy,
  • Udział w opracowaniu instrukcji produkcyjnych i doskonaleniu systemu do zarządzania produkcją,
  • Realizowanie zadań systemu ISO,
  • Planowanie zleceń produkcyjnych i ich rozdział pomiędzy brygadzistami,
  • Stały kontakt z działem sprzedaży,
  • Wsparcie magazynu i działu zakupów w utrzymaniu i kontroli stanów magazynowych,
  • Współpraca z działem konstruktorskim i badawczo-rozwojowym przy wdrażaniu nowych produktów i nowych technologii do produkcji.

Czego Wymagamy?

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość narzędzi organizacji lean management,
  • Znajomość rysunku technicznego (czytanie i sporządzanie),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pracę od poniedziałku do czwartku 7:30-16:00 i w piątek 7:30 -13:30 Nowym Sączu,

Klinij Aplikuj i dołącz do nas!

6 800 - 12 300 PLN

Brutto miesięcznie - UoP