Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Lider Operacyjny w Contact Center (projekt z branży telekomunikacyjnej)
new
Consulting
Voice Contact Center

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
praca w zespole
branża telekomunikacyjna
CRM
Opis stanowiska

Voice Contact Center Sp. z o.o.

Voice Contact Center to rozpoznawalna i doceniana przez klientów marka w branży Contact Center. Specjalizujemy się w wielokanałowej obsłudze klienta i posiadamy 5 nowoczesnych centrów operacyjnych zlokalizowanych w Warszawie, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie. Voice Contact Center to jednak przede wszystkim ludzie a dokładnie 1500 wyjątkowych ludzi na pokładzie, którzy codziennie dbają o najlepsze relacje z klientami.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie pracy zespołu Doradców
  • Zbieranie dyspozycyjności i komunikacja z zespołem
  • Układanie grafiku zgodnie z dyspozycyjnością Doradców i zapotrzebowaniem Projektu
  • Weryfikacja stanu obsady
  • Przygotowywanie raportów i statystyk
  • Znajomość Kodeksu Pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w branży call/contact center na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości branży telekomunikacyjnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Praktycznej znajomości pakietu Ms Office
  • Umiejętności pracy z systemami i aplikacjami klasy CRM
  • Doświadczenia w pracy z systemami call center/diallerem
  • Umiejętności planowania pracy zmianowej zespołu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce
  • Zatrudnienie na umowę o pracę + system motywacyjny
  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczeń, darmowe lekcje języka angielskiego, finansowanie szkoleń
  • Dodatkowe konkursy, ogólnofirmowe programy motywacyjne oraz eventy
  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, rozwój zawodowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • realna możliwość szybkiego rozwoju i awansu
  • konkursy firmowe z atrakcyjnymi nagrodami