• Wszystkie ofertyOsłaLogistykaKierowcaKierowca C+E w ruchu krajowym i międzynarodowym
    Kierowca C+E w ruchu krajowym i międzynarodowym
    new
    Logistyka
    Vos Logistics Polska

    2 593 - 3 112 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Vos Logistics specjalizuje się w dostarczaniu usług transportowych i logistycznych. Grupa Vos zatrudnia około 2850 pracowników w 30 oddziałach na terenie całej Europy. Firma dysponuje nowoczesną flotą 1200 pojazdów, 4400 jednostek transportowych oraz 300,000 m2 powierzchni magazynowej.

    Siła Grupy Vos tkwi w połączeniu innowacji, wysoko rozwiniętej sieci europejskich połączeń, systemów informacyjno-komunikacyjnych i jakości świadczonych usług.

    Obecnie do naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    Obowiązki:

    • Wykonywanie zleceń transportowych przydzielonych przez dedykowanego menedżera
    • Przestrzeganie czasu pracy i przepisów ruchu drogowego w danym kraju – SAFETY FIRST!
    • Prawidłowe zabezpieczanie przewożonego towaru
    • Dostarczaniu dokumentacji w zakresie realizacji zadań przewozowych
    •  Dbaniu o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego pojazdu

    Oczekujemy:

    • Posiadasz ważne prawo jazdy kat. C+E oraz kartę kierowcy – WSPANIALE! To dobry początek :)
    • Doświadczenie jest jak najbardziej pożądane, min 1 rok na pojazdach 40 ton
    • Jesteś zaangażowany i zmotywowany do pracy a ze swoich obowiązków wywiązujesz się sumiennie i terminowo – takich współpracowników nam trzeba!
    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego będzie Ci potrzebna w codziennej pracy
    • Jeśli znasz język angielski to zdecydowanie będzie Twój dodatkowy atut

    Oferujemy:

    • Oskładkowane wynagrodzenie zawsze na czas
    • Umowę o pracę
    • Elastyczne systemy pracy: 3+1 w ruchu międzynarodowym lub od pon-pt dla lokalizacji Osła
    • Rotacja w Osłej lub Słubicach
    • Możliwość przypisania samochodu do kierowcy
    • Pracę ułożoną w kółkach
    • Rozładunki w sklepach na terenie Polski i w krajach ościennych
    • Brak załadunku przez kierowcę
    • Możliwy dowóz do pracy
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    2 593 - 3 112 USD