Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Przedstawiciel Regionalny
new
Sprzedaż
VOTUM NETWORK S.A

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
sprzedaż
dobra organizacja pracy
prawo jazdy
skuteczna komunikacja
kontakt z klientem
elastyczność
odpowiedzialność
Mile widziane
wysoka kultura osobista
Opis stanowiska

W oparciu o 17-letnie doświadczenie Votum Group w dochodzeniu odszkodowań, profesjonalizm i etykę pracy, przekładające się na wzrost wartości naszej firmy, zapewniamy poczucie bezpieczeństwa naszym Klientom, Akcjonariuszom, Pracownikom i Współpracownikom. Pomoc poszkodowanym to nasz wspólny cel. Dzięki wiedzy i doświadczeniu dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymali właściwe wsparcie po wypadku.

Dołącz do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

· oferowanie osobom poszkodowanym w wypadkach kompleksowej obsługi sprawy odszkodowawczej w ramach umowy ze Spółką

 · obsługa posprzedażowa

· kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Nasze wymagania

· doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

· zdolność budowania i utrzymania relacji z Klientem

· umiejętność organizacji i zarządzania czasem

· nastawienie na własny rozwój i sukces zawodowy

· wysoka kultura osobista

· prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

· możliwość współpracy na zasadzie pracy dodatkowej

· wynagrodzenie bez górnej granicy

· atrakcyjne premie

· bezpłatne wdrożenie na początkowym etapie pracy

· szkolenia z ciekawymi ludźmi

· przejrzystą ścieżkę kariery

· pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

· cykliczne konkursy i egzotyczne wycieczki

· pełne wsparcie merytoryczne

· wsparcie w budowaniu i rozwijaniu zespołu sprzedażowego dla kierownika/dyrektora

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • możliwość rozwoju