Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/ka ds. Planowania i Zarządzania Towarem
Finanse
VRG S.A.

VRG S.A.
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
analiza
analiza sprzedaży
Mile widziane
SQL
Power Bi
Power Query
Opis stanowiska

VRG S.A. (Vistula Retail Group) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla mężczyzn i kobiet. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • będziesz odpowiadać za przygotowywanie raportów i analiz dla kadry kierowniczej oraz działu,
  • będziesz brać udział w przygotowywaniu planów sprzedażowych,
  • zajmiesz się analizą sprzedaży,
  • będziesz analizować trendy i odchylenia grup asortymentowych,
  • na co dzień będziesz także współpracować z działem Produktowym.

Nasze wymagania:

  • szukamy osób, które lubią świat cyfr, chcą rozwijać i wykorzystywać swoje umiejętności analityczne,
  • potrafią sprawnie poruszać się w programie MS Excel ( tę kompetencje weryfikujemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  • lubią wyciągać wnioski,
  • szukamy osób z wykształceniem wyższym (preferujemy kierunki: ekonomiczne, matematyczne, informatyczne, techniczne),
  • Twoją mocną stroną jest umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracować zespołowo,
  • byłoby super gdybyś znał/a narzędzia Power BI; Power Query, SQL.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stabilną i ciekawą pracę w rozpoznawalnej na rynku spółce giełdowej;
  • możliwość bezpośredniej współpracy z biznesem;
  • dogodne warunki pracy: elastyczny czas pracy, nowoczesne biuro, praca od poniedziałku do piątku;
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjny program lojalnościowy;
  • dostęp do platformy językowej.