Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Stażysta/ka w Dziale E-Commerce
new
Marketing
VRG S.A.

VRG S.A.
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o staż
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
marketing
e-commerce
ms excel
Opis stanowiska

VRG S.A. (Vistula Retail Group S.A.) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla mężczyzn i kobiet. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Miejsce pracy: Kraków

Jesteś studentem/ studentką i interesujesz się modą? Chciałbyś/ chciałabyś poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić się w pracy dla znanej marki? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Już teraz masz możliwość odbycia fascynującego stażu w Dziale E-commerce jednej z marek VRG SA. Nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • wspieranie działań zespołu e-commerce w realizacji kampanii marketingowych i sprzedażowych online,
  • pomoc przy tworzeniu i aktualizacji treści na stronie internetowej, w tym opisów produktów i zdjęć,
  • współpraca z działem marketingu w realizacji działań promocyjnych i kampanii reklamowych online,
  • uczestnictwo w spotkaniach branżowych w celu poszerzania wiedzy i umiejętności z zakresu e-commerce,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności działań e-commerce z ogólną strategią biznesową.

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś studentem/studentką lub absolwentem/ absolwentką kierunków związanych z marketingiem, e-commerce lub pokrewnymi,
  • znasz program MS Excel w stopniu średniozaawansowanym,
  • dobrze organizujesz swoją pracę i potrafisz pracować w zespole,
  • lubisz się uczyć i chcesz rozwijać się w obszarze e-commerce,
  • angażujesz się w powierzone zadania,
  • masz 'lekkie pióro'.

To oferujemy:

  • bezpłatne praktyki, ale w czasie ich trwania zapewnimy zdobycie zarówno wiedzy merytorycznej jak i praktycznego doświadczenia,
  • dostosujemy program praktyk do Twoich oczekiwań - na początku praktyki określamy Twoje zainteresowania,
  • zapewnimy elastyczne godziny praktyk - Ty mówisz, kiedy możesz nas wspierać w zadaniach!
  • zdobycie wiedzy pod okiem dedykowanego opiekuna,
  • przyjazną atmosferę w zespole oraz profesjonalne wdrożenie do przypisanych zadań,
  • dostęp do platformy językowej.