• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingBrand Manager/ka
    Brand Manager/ka
    Marketing
    W.KRUK S.A.

    W.KRUK S.A.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe
    zarządzanie zespołem
    Brand Manager
    Angielski

    Mile widziane

    copywriting

    Opis stanowiska

    Obowiązki:

    • Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej dla najstarszej marki jubilerskiej w Polsce.
    • Odpowiedzialność za wizerunek marki we wszystkich kanałach.
    • Inicjowanie i współtworzenie konceptów kreatywnych dla marki in-house, we współpracy z zespołem Kreacji.
    • Inicjowanie i koordynacja działań marketingowych i content marketingowych offline i online z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi marketingowych.
    • Zarządzanie zespołem ds. mediów społecznościowych, influencer marketingu oraz marketingu internetowego.
    • Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zarządzanie wizerunkiem marki w projektach z obszarów: marketing na rynkach zagranicznych, sprzedaż, e-commerce, product development, ESG i in.
    • Współpraca z partnerami zewnętrznymi: agencje, domy mediowe, produkcyjne, badawcze i in.
    • Nadzór nad produkcją materiałów kampanii reklamowych we współpracy z domami produkcyjnymi.
    • Analiza rynku i konkurencji. Wdrażanie dobrych praktyk, śledzenie trendów.
    • Zarządzanie budżetem marketingowym.

    Wymagania:

    • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku brand managera, mile widziane doświadczenie agencyjne.
    • Kompetencje strategiczno-kreatywne w budowaniu marki. Umiejętność copy-writtingu będzie dodatkowym atutem.
    • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem. Wysokie kompetencje interpersonalne.
    • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki studiów: marketing, zarządzanie.
    • Doskonała znajomość trendów rynkowych w obszarze nowoczesnych mediów, mody, retail.
    • Znajomość rynku dóbr luksusowych będzie dodatkowym atutem.
    • Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie / lekkie pióro.
    • Kreatywność i umiejętność szybkiego i elastycznego reagowania na zmiany i wyzwania.
    • Wysoka komunikatywność i zaangażowanie w wykonywane zadania.
    • Wysoka kultura osobista.
    • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze pełnego etatu.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym - konieczna.

    Co oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych.
    • dofinansowanie do pakietu Medicover Sport.
    • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.
    • opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.