Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Dotacji
new
Sprzedaż
Wabera Polska

Warszawa
5 500 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
odpowiedzialność
skuteczna komunikacja
Mile widziane
analiza
elastyczność
dobra organizacja pracy
ms excel
Opis stanowiska

Praca w Dziale Dotacji w firmie działającej w branży OZE.

Obsługa Beneficjentów i dotacji z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW), podlegających pod Narodowy Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Pracujemy na programach - Czyste Powietrze oraz Mój Prąd. Praca z klientem posprzedażowym polegająca na kompletowaniu danych i procesowaniu wniosków.

Zakres obowiązków:

·       Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z Klientami w celu uzupełnienia niezbędnych danych,

·       Wypełnianie/przygotowywanie dokumentów dotacyjnych (praca na dokumentach pakietu Microsoft Office),

·       Skanowanie, segregowanie dokumentów,

·       Wysyłanie i monitorowanie wniosków do WFOŚiGW

·       Informowanie Klienta o etapach złożonego wniosku,

·       Uzupełnianie braków wymaganych przez WFOŚiGW.

Nasze wymagania:

·       Znajomość pakietu Office (w szczególności MS Excel),

·       Dobre umiejętności komunikacyjne,

·       Dokładność, skrupulatność,

·       Dobra organizacja pracy,

·       Praca pod presją czasu.

5 500 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP