Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Web Analyst
BI & Data
Wakacje.pl S.A.

Web Analyst

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Google Analytics
Google Big Query
Google Looker Studio
Mile widziane
Java Script
HTML
Testy A/B
Opis stanowiska

Kim jesteśmy i jak pracujemy?

Porównujemy się do satelity krążącej wokół różnych planet (zespołów), gotowi wspierać insightami i przemyśleniami analizując bardzo dużo danych. W sezonie zbieramy niemal 500 mln eventów miesięcznie, kierując je do GA4 i BQ. Nasza praca to nie tylko analiza danych - jesteśmy także zaangażowani w CRO oraz koordynujemy proces testów AB w całej firmie. W naszych projektach optymalizacyjnych, poprzez testy AB, rozwiązujemy rzeczywiste problemy użytkowników, dążąc do ciągłego ulepszania naszych produktów i usług. Pracujemy w sprintach, lubimy pracę asynchroniczną i stabilne metryki. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu pełnego pasji i kreatywności, to ta praca jest dla Ciebie!

W swojej codziennej pracy będziesz odpowiadać za:

  • Analizowanie dużych zbiorów danych za pośrednictwem BigQuery i języka SQL,
  • Analizowanie wyników testów AB (współpraca przy etapie ideacji po analizę wyników),
  • Przygotowywanie, analiz, raportów, rekomendacji dla innych działów w firmie,
  • Dbanie o poprawność, kompletność oraz jakość danych od etapu ich zbierania, przetwarzania do etapu ich integracji, prezentacji i analizy,
  • Przeprowadzanie wdrożeń, analityki, poprawy jakości danych, integracji danych z wielu źródeł,
  • Dbanie o aktualność dokumentacji analitycznej.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości i doświadczenia w Google Analytics 4 (mile widziana GA 360),
  • Znajomości i doświadczenia w Google Looker Studio lub innych narzędzi służących do prezentacji danych,
  • Znajomości i doświadczenia w Google Big Query (znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL),
  • Umiejętności analizy danych, odkrywania insightów, formułowania wniosków i hipotez do testów A/B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Java Script i HTML potrzebna np. do implementacji analityki i GTM,
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie przeprowadzania testów A/B.

Oferujemy:

Bezpieczeństwo i komfort pracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Otwartość na pracę stacjonarną lub hybrydową (1,2 dni w tygodniu praca z biura).

Sprawczość i zwinność biznesowa:

  • Realny wpływ na podejmowane decyzje biznesowe, możliwość podejmowania inicjatyw i wdrażania swoich pomysłów w życie.

Rozwój w ramach organizacji:

  • Udział w ciekawych projektach i szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe.

All inclusive dla Pracownika:

  • Pakiet benefitów, z których możesz korzystać według własnych upodobań – opieka medyczna Lux Med, Ubezpieczenie Zdrowia i Życia (PZU i Allianz), karta Multisport, vouchery na zakupy i lunch oraz wiele innych propozycji kafeteryjnych dostępnych na platformie Worksmile,
  • Study Tour – podróże zagraniczne, których celem jest poznanie oferty produktowej (zwiedzanie destynacji i audyt hoteli),
  • Pakiet szkoleń, webinarów oraz opieka specjalistyczna z zakresu psychologii i dobrostanu psychicznego dostępne na platformie wellbeingowej Mindgram,
  • Zniżki na produkty własne dla Pracowników i ich rodzin,
  • Program Poleceń Pracowniczych – płacimy nawet do 10 000 zł za polecenie w zależności od stanowiska, które obejmie polecona osoba,
  • Praca w nowoczesnym kompleksie biurowym Alchemia - budynek Neon, 100 metrów od stacji SKM Gdańsk Przymorze-Uniwersytet lub w Warszawie - biuro Wirtualna Polska,
  • Imprezy integracyjne na rozpoczęcie i zakończenie sezonu turystycznego – zajrzyj tu: Instagram, LinkedIn, Tiktok, Facebook,
  • Mini eventy, pyszna kawa, a w poniedziałek dodatkowo gorąca czekolada.

Dołącz do nas, bo #wakacjeToMy!