• Wszystkie ofertyRzeszówSprzedażSprzedażSpecjalista ds techniczno handlowych
    Specjalista ds techniczno handlowych
    new
    Sprzedaż
    WANAS MAREK WASZKIEWICZ

    1 566 - 2 610 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 566 - 2 088 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    sprzedaż

    Mile widziane

    wykształcenie techniczne

    Opis stanowiska

    Firma WANAS jest producentem nowoczesnych rekuperatorów, oraz osprzętu wentylacyjnego. Zakład produkcyjny znajduje się w Rzeszowie, a dystrybucja odbywa się na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

    Obecnie poszukujemy dwóch specjalistów ds. sprzedaży, na poniższe województwa :

    • podkarpackie,
    • zachodniopomorskie.

    Twoje zadania:

    • Budowanie i utrzymywanie relacji, prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych z naszymi partnerami biznesowymi

    • Dbanie o dobrą dystrybucję i wysoką sprzedaż naszych produktów

    • Wdrażanie programów marketingowych zapewniając dobrą ekspozycję naszej marki

    • Samodzielne planowanie wizyt i realizacja powierzonych celów sprzedażowych

    • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy

    • Koordynowanie realizowanych projektów

    • Pozyskiwanie i obsługa nowych partnerów handlowych na powierzonym obszarze

    • Organizowanie oraz uczestnictwo w targach branżowych na terenie Polski.

    • Teren działania województwo podkarpackie bądź zachodniopomorskie w zależności od miejsca zamieszkania.

    Nasze wymagania:

    • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

    • Ambitność i dążenie do osiągnięcia stawianych przed Tobą celów

    • Aktywne prawo jazdy kat. B

    • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

    • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań i chęć do doskonalenia swoich umiejętności

    Oferujemy:

    •Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz motywacyjny system prowizyjny

    •Zatrudnianie na umowę o pracę lub B2B

    •Pełne wsparcie w realizacji celów sprzedażowych

    •Zapewniamy pracę z rozpoznawalną marką w Polsce i na świecie

    •Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

    •Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

    •Pracę wśród ludzi, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas

    •Szkolenia, wyjazdy integracyjne

    Zapoznaj się z naszą firmą lepiej! Wejdź na http://www.wanas.pl/praca.

    Aplikując na stanowisko prosimy o dopisanie regionu działania (podkarpackie lub zachodniopomorskie)

    1 566 - 2 610 USD

    B2B

    1 566 - 2 088 USD