• Wszystkie ofertyWarszawaMediaDigital Specialist (Campaign Delivery Specialist)
    Digital Specialist (Campaign Delivery Specialist)
    Media
    Wavemaker Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Biddable Media
    Google Ads
    DV360
    Meta
    AdTech marketing
    AdOps
    English

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

    Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

    Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

    Naszą ambicją jest stałe wzmacnianie profesjonalnych kompetencji, które oferujemy naszym klientom. W związku z tym powołaliśmy Campaign Delivery Team, który pełni rolę naszego wewnętrznego centrum ekspertyzy. CDT na co dzień wspiera zespoły pracujące bezpośrednio z klientami pełniąc role wewnętrznego audytu oraz wsparcia strategicznego.

     👉 Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Digital Specialist (Campaign Delivery Specialist) Obszar Biddable

    Zakres obowiązków:

    • dostarczanie specjalistycznych danych, w tym wkład w strategię danych i analitykę
    • Umiejętność oceny możliwość realizacji KPI mediowych, benchmarku wydatków
    • ​i oczekiwań klienta.
    • dostarczanie specjalistycznej wiedzy w kontaktach i na spotkaniach z klientami
    • Współpraca z osobami po stronie Agencji odpowiedzialnymi za klientów/projekty
    • Udział w projektach New Business, cross/up selling, rekomendowanie rozwiązań zgodnie z KPI i priorytetami GroupM i Agencji
    • Współpraca z zespołem Investment w obszarze kontroli kosztów;
    • zapewnianie zgodności z procesami finansowymi, zasadami i procedurami GroupM

    Nasze oczekiwania:

    • praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie Biddable Media (znajomość rynku i dostawców, terminologii, trendów) oraz platform (np. Google Ads, DV360, Meta);
    • wiedza i umiejętności w zakresie narzędzi i technologii AdTech marketing (w tym AdOps);
    • umiejętności komunikacyjne oraz budowania relacji z kluczowymi partnerami;
    • umiejętność łączenia danych oraz wyciągania wniosków z danych
    • wiedza w zakresie strategicznego planowania z uwzględnieniem: celów, kosztów mediowych oraz negocjowania warunków i optymalizowania kampanii;
    • dobra organizacja własnej pracy;
    • samodzielność i poczucie odpowiedzialności;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

    Czego możesz się po nas spodziewać:

    • Jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę;
    • dzielimy się wiedzą;
    • lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach;
    • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych;
    • kreujemy standardy w branży mediowej;
    • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba;
    • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy;
    • w piątki pracujemy do 15.00.

    Oferujemy:

    • szybki rozwój kompetencji specjalistycznych, dzięki pracy na różnorodnych projektach i klientach;
    • realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne);
    • pracę z doświadczonym zespołem - z osobami, które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
    • dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań;
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych;
    • dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków;
    • hybrydowy lub zdalny tryb pracy;
    • nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra;
    • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy.