Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior graphic designer
new
Design
Wealthon S.A.

Warszawa
5 000 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Adobe Creative Suite
CapCut
design
kreatywność
Angielski
Mile widziane
Figma
Keynote
Opis stanowiska

Cześć,

poszukujemy Junior Graphic Designera do naszego zespołu!

Jeśli dobrze odnajdujesz się w startupowych tematach, nie jest Ci obce tworzenie kreacji na potrzeby marketingu (we wszystkich możliwych specyfikacjach), ale jednocześnie niestraszne Ci są grafiki produktowe – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w tworzeniu grafik do kampanii marketingowych prowadzonych on-line (posty na Fb, LinkedIn, Instagram, animacje, landing page, banery) oraz w projektowaniu materiałów do druku (roll-upy, ulotki, i in.)
  • Poruszanie się w środowisku graficznym marki, tj. przestrzeganie reguł opisanych w brand booku
  • Aktywny udziału w kreatywnych "burzach mózgów" zespołu kreatywnego
  • Proaktywne podejście i wychodzenie z graficzną inicjatywą
  • Współpraca z zespołem marketingu, działem sprzedaży oraz produktów
  • Śledzenie i rekomendowanie graficznych trendów obecnych na rynku
  • Opracowywanie koncepcji i projektów graficznych zgodnie z nadesłanym briefem

Czego wymagamy?

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Ponadpodstawowej znajomości pakietu Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign), mile widziane również małe doświadczenie z Figmą i Keynotem
  • Kreatywności i podejścia, zgodnie z którym praca grafika to coś więcej niż połączenie zdjęcia ze stocku z gotowym tekstem
  • Orientowania się w specyfikacjach formatów digitalowych, social mediowych i itp.
  • Podstaw montażu video (CapCut)
  • Otwartości na zmiany, uwagi i feedback
  • Chęci dalszej nauki
  • Dobrej znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

  • Pracę na pełen etat, tryb stacjonarny z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej
  • Sprzęt służbowy marki Apple
  • Voucher do Kinoteki na nielimitowane seanse
  • Możliwość rozwoju i uczenia się od doświadczonego zespołu
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku
  • Owocowe środy
  • Regularne imprezy integracyjne, wspólne świętowanie urodzin
  • Super biuro The Tides nad Wisłą, przy Bulwarach Wiślanych
  • Program rekomendacji pracowniczych

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji?

  • rekrutacja odbywa się w siedzibie Wealthon – ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa
  • na pierwszym spotkaniu porozmawiasz z managerem odpowiedzialnym za obszar kreatywny w Wealthon
  • w czasie rozmowy chcemy poznać jak najlepiej Ciebie i Twoje doświadczenie. Uważamy, że krótkie zadanie praktyczne, do wykonaniu podczas naszego spotkania lub do wysłania w określonym terminie, pozwoli nam lepiej ocenić Twoje umiejętności
  • po przesłaniu zadania, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do drugiego etapu
  • w trakcie drugiego spotkania, będziesz miał(a) okazję poznać osoby pracujące w zespole marketingu w Wealthon
  • branża finansowa oraz marketing wymagają znajomości języka angielskiego. Rezerwujemy sobie możliwość odbycia części rozmowy rekrutacyjnej po angielsku

Nie czekaj i dołącz do nas już dziś!

5 000 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna