Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca klienta z jęz. niemieckim
new
Support
Webhelp+Concentrix

Warszawa
7 000 - 7 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

W Concentrix + Webhelp pomagamy inaczej spojrzeć na wyzwania Customer Experience, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, które zapewniają wyjątkowe doświadczenia i zwiększają wydajność.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
niemiecki
samodzielność
Opis stanowiska

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Codzienna komunikacja z klientami przez telefon i e-mail
  • Praca w 100% zdalnie
  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemów i utrzymanie wysokiej jakości wsparcia klienta
  • Pomaganie istniejącym, ale wciąż „nowym” klientom w kwestiach związanych z rozliczeniami, problemami technicznymi z Internetem lub podobnymi pytaniami
  • Dostarczanie klientom rzetelnych i dokładnych informacji
  • Wsparcie klienta na każdym etapie rozwiązania jego problemu
  • Eskalowanie problemu do odpowiedniego działu

NASZE WYMAGANIA:

  • Dobre umiejętności interpersonalne w kontakcie z klientem i zespołem
  • Język niemiecki na poziomie min.C1
  • Biegła znajomość języka polskiego lub angielskiego (min. B1/B2) do komunikacji z zespołem
  • Dobre umiejętności organizacyjne oraz samodzielność
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Znajomość i umiejętności informatyczne są dodatkowym atutem, ale nie wymagamy tego!
  • Umiejętność negocjowania najlepszych rozwiązań z klientami
  • Umiejętność słuchania i identyfikowania problemów klientów
  • Praca w systemie zmianowym pon - pt między 7:00-23:00
  • 1 weekend pracujący w miesiącu - 2 dni w tygodniu wolne

7 000 - 7 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP