Oferty
Influencer Project Manager (Influ/TikTok)
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
WebTalk

WebTalk

Cześć! Skoro dotarł_ś aż tutaj, to prawdopodobnie jesteś zainteresowan_ którąś z naszych ofert pracy. Poznajmy się więc lepiej! Od 2010 roku tworzymy kampanie 360 (z mocnym focusem na digital) dla Klientów z przeróżnych branż. Wybierz kategorię, a pewnie coś robiliśmy w tym temacie. FMCG? Uwielbiamy! Odzież? Done. Kosmetyki? Klasyk. Nawozy? Nie raz! Ziemia do kwiatów? Za to nawet zgarnęliśmy najważniejszą branżową nagrodę.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

social media

TikTok

zarządzanie

influencer marketing

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Cześć! Super, że trafiłeś/aś właśnie tutaj.

Jesteśmy WebTalk, agencja digitalowa. Działamy kompleksowo, tworzymy i realizujemy kampanie 360 (ale digital oczywiście FIRST!), a od tego roku jesteśmy częścią grupy Wondrlab, z którą mamy możliwość wdrażania najnowszych technologii na rynku europejskim. Dodatkowo specjalizujemy się w sernikach, a w pracy na pierwszym miejscu stawiamy wzajemne relacje i pieski. Poczytaj o nas więcej na naszej stronie: https://webtalk.pl/.

A do tego szukamy osoby, która niczym native speaker posługuje się językiem influencerów, a jednocześnie rozumie biznesowe potrzeby klientów. ;)

Na co możesz u nas liczyć?

  • na ekipę świetnych ludzi — wiemy, oklepane, ale zobacz sam/a: https://giphy.com/webtalkowe, na TikToku też jesteśmy;
  • najciekawsze globalne i lokalne marki (nie musisz nam wierzyć na słowo, zobacz: https://youtu.be/QicRMk2jNvE);
  • samodzielność przez duże S;
  • inkluzywne podejście, atmosferę pełnej tolerancji i wsparcia oraz otwartość na Twoje pomysły;
  • szkolenia, konferencje i wszystko, co będzie potrzebne, aby podnosić Swoje kompetencje;
  • elastyczny urlop;
  • pakiety prywatnej opieki medycznej, bo zdrowie też FIRST!
  • multisport
  • na start wynagrodzenie w wysokości 6000-8000 zł netto (w rozumieniu „na rękę”, niezależnie od formy współpracy);
  • przekąski w kuchni, sernikalia, firmowe wyjścia;
  • może i nie ma owocowych czwartków, ale są pieskowe poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki – jesteśmy bardzo pet-friendly.

Co będziesz u nas robić?

  • współtworzyć strategie komunikacji digitalowych dla naszych nowych i obecnych klientów w zakresie influencer marketingu;
  • analizować rozwój rynku i trendów;
  • wyszukiwać influencerów i analizować ich potencjał
  • rekomendować influencerów dopasowanych do naszych ofert przetargowych; przygotowywać propozycje upsellowych działań influencer marketingowych dla obecnych klientów;
  • tworzyć kosztorysy na potrzeby współpracy;
  • uczestniczyć w spotkaniach oraz warsztatach z klientami;
  • nawiązywać współpracę i utrzymywać dobre relacje z kluczowymi influencerami;
  • koordynować kwestie formalne - negocjować warunki współpracy, pilnować podpisania umowy;
  • briefować influencerów, koordynować i nadzorować ustalone w ramach kampanii świadczenia;
  • organizować pracę i rozwijać zespół influencer marketingu;
  • spełniać ustalone dla zespołu KPI — upsell u stałych klientów i doskonalenie ofert na przetargach;

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z influencer marketingiem (mile widziane doświadczenie w pracy w agencji reklamowej/digitalowej);
  • świat influencerów i budowania relacji z nimi nie ma dla Ciebie tajemnic, a do każdego pomysłu na kampanię potrafisz dopasować odpowiednie nazwiska;
  • nie jest Ci obce tworzenie umów, kosztorysów i prezentacji;
  • rozumiesz świat digitalu i mediów społecznościowych oraz znasz najnowsze trendy w komunikacji;
  • masz świetne umiejętności prezentacyjne – zarówno w zakresie przygotowywania prezentacji, jak i wystąpień;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zespole i koordynacji zadań
  • swobodnie posługujesz się angielskim.