Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Business Development Specialist
new
Sales
WebTalk

WebTalk
Warszawa
4 500 - 5 500 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
WebTalk
WebTalk

Cześć! Skoro dotarł_ś aż tutaj, to prawdopodobnie jesteś zainteresowan_ którąś z naszych ofert pracy. Poznajmy się więc lepiej! Od 2010 roku tworzymy kampanie 360 (z mocnym focusem na digital) dla Klientów z przeróżnych branż. Wybierz kategorię, a pewnie coś robiliśmy w tym temacie. FMCG? Uwielbiamy! Odzież? Done. Kosmetyki? Klasyk. Nawozy? Nie raz! Ziemia do kwiatów? Za to nawet zgarnęliśmy najważniejszą branżową nagrodę.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
digital
sprzedaż
Opis stanowiska

Cześć! Jesteśmy WebTalk, agencja digitalowa. Działamy kompleksowo, tworzymy i realizujemy kampanie 360 (ale digital oczywiście FIRST!), a od tego roku jesteśmy częścią grupy Wondrlab, z którą mamy możliwość wdrażania najnowszych technologii na rynku europejskim. Dodatkowo specjalizujemy się w sernikach, a w pracy na pierwszym miejscu stawiamy wzajemne relacje i pieski. Poczytaj o nas więcej na naszej stronie: https://webtalk.pl/.

Poszukujemy Junior Business Development Specialist, która/y będzie odpowiedzialna za sprzedaż nowych usług technologicznych agencji!

Krótko mówiąc, potrzebujemy pozyskać pracownika, który pomoże nam pozyskiwać nowych klientów. Jeśli w Twoich żyłach płynie sprzedażowa krew, jesteś typem, którego nikt nie przegada, a „numer aktualnie jest zajęty” to Twoje drugie imię, to koniecznie wyślij nam swoje CV.

To propozycja zarówno dla osób, które rozpoczynają karierę i chcą nauczyć się marketingu i sprzedaży, jak i dla osób, które zdobyły już doświadczenie przy projektach marketingowych i/lub IT i chciałyby przejść na stronę sprzedaży.

Co na Ciebie czeka?

  • ekipa świetnych ludzi — wiemy, oklepane, ale zobacz sam/a: https://giphy.com/webtalkowe, na TikToku też jesteśmy;
  • najciekawsze globalne i lokalne marki (nie musisz nam wierzyć na słowo, zobacz: https://youtu.be/QicRMk2jNvE);
  • możliwość rozwoju zawodowego — z nami możesz iść wytyczoną przez siebie ścieżką;
  • doskonalenie Twoich umiejętności sprzedażowych, (boisz się, że nie masz pierwszego doświadczenia? Spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy ;));
  • możliwość zdobycia wiedzy związanej z digital marketingiem i nowymi technologiami;
  • szkolenia, konferencje i wszystko, co będzie potrzebne, aby podnosić swoje kompetencje;
  • inkluzywne podejście, atmosfera pełnej tolerancji i wsparcia oraz otwartość na Twoje pomysły;
  • pakiety prywatnej opieki medycznej, bo zdrowie też FIRST!
  • może i nie ma owocowych czwartków, ale są pieskowe poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki – jesteśmy pet-friendly, nawet bardzo friendly.

Co będziesz u nas robić?

  • zajmiesz się researchem nowych klientów;
  • będziesz nawiązywać i dbać o utrzymanie dobrych kontaktów z potencjalnymi klientami
  • Współtworzyć i współpracować przy prowadzeniu kampanii sprzedażowych agencji;
  • brać udział w pracach związanych z prezentowaniem portfolio agencji, analizą potrzeb klientów i tworzeniem ofert;
  • docelowo rozwiniesz umiejętności pozwalające na samodzielne pozyskiwanie klientów i prowadzenie procesów ofertowych.

Tego wymagamy:

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • podejścia proklienckiego;
  • swobody w formułowaniu myśli, argumentowaniu, prezentowaniu;
  • znajomości pakietu Office / narzędzi i aplikacji Google;
  • zainteresowania digital marketingiem (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na dowolnym stanowisku w agencji interaktywnej lub digitalowej);
  • bardzo dobrej (tak naprawdę) znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Twoim atutem będzie jeśli:

  • masz doświadczenie we wdrażaniu projektów digital i IT
  • masz doświadczenie marketingowe lub świadomość działania marketingu digital czy agencji reklamowej
  • masz doświadczenie pracy w zespołach projektowych
  • masz świadomość biznesową i wyczucie w kontakcie z Klientem
  • masz naturę problem-solvera i potrafisz "łączyć kropki"
  • operujesz świetnie zarówno językiem humanistycznym, jak i technologicznym
  • interesują Cię nowe technologie, masz ogólne lub szczegółowe pojęcie czym jest martech i może masz jakieś doświadczenia w jego wdrażaniu lub wykorzystaniu (np. w obszarach AI, Salesforce, CRM, Automatyzacja, UX, Analityka)

Podeślij nam swoje CV, chętnie Cię poznamy!

4 500 - 5 500 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna