Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Graphic Designer
new
Design
Welcome Digital

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Figma
digital
Angielski
dobra organizacja pracy
kreatywność
pomysłowość
praca w grupie
ux
Opis stanowiska

Cześć!

Szukamy

osoby do wzmocnienia zespołu kreacji - na stanowisko Graphic / Motion Designer.

Ale zanim o tym… Pozwól, że się przedstawimy. Nazywamy się Welcome Digital i, jak się już pewnie domyślił_ś, w naszych działaniach skupiamy

się głównie na digitalu. Angażujemy się w różnorodne projekty, począwszy od kompleksowych kampanii, po tworzenie treści video razem z YouTube. Pracujemy w niedużym, seniorskim zespole, który ceni sobie samodzielność. Nadszedł jednak czas, aby poszerzyć zespół.

Na stanowisko Graphic / Motion Designera potrzebujemy

kogoś, kto:

  • pracuje w pakiecie Adobe (Photoshop, Illustrator, After Effects) + Figma,
  • ma podstawową wiedzę z zakresu projektowania UX/UI,
  • myśli kreatywnie, doskonale zna zasady projektowania graficznego oraz śledzi aktualne trendy w designie i sm,
  • dobrze działa w zespole,
  • ma już doświadczenie na podobnym stanowisku.

Do zadań wybranej osobny będzie należało:

  • tworzenie grafik i animacji dopasowanych do klienta, kampanii i kanału komunikacji,
  • aktywny udział w brainstormach, tworzeniu pomysłów czy idei kreatywnych,
  • adaptacja projektów graficznych,
  • montaż video,
  • dbanie o spójność wizualną projektów długofalowych.

W zamian oferujemy:

  • różnorodne projekty dla klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych, w tym regionalnych i globalnych,
  • pracę w fajnym i zgranym seniorskim zespole z wieloletnim doświadczeniem w branży,
  • elastyczne godziny - pracę zaczynamy między 8 a 11,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B, zależnie od Twoichpreferencji,
  • możliwość pracy hybrydowej, choć preferujemy pracować z biura w Łodzi przy ulicy Targowej 77A.

Brzmi fajnie?

Prześlij nam swoje CV i portfolio!