Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Brand Manager / Manegerka
Marketing
Weranda Family

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Google Analytics
CRM
Angielski
Friendly offer
Opis stanowiska

Weranda to poznańska firma z 25-letnim doświadczeniem w gastronomii, na którą składają się trzy restauracje położone w centrum Poznania, doświadczona firma cartingowa, butikowy hotel pod Poznaniem, cukiernia oraz dział eventowy. W związku z prężnym rozwojem, szukamy osoby do wsparcia naszych działań marketingowych.

W Werandzie niezwykle istotna jest atmosfera w pracy, więc szukamy osoby dla której ważna jest otwartość, dbanie o inkluzywność oraz wysoką jakość komunikacji.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie kampanii reklamowych w środowisku on-line i off-line;
  • Współtworzenie, a następnie realizowanie planów promocyjnych dla marki;
  • Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym;
  • Prowadzenie i realizacja projektów marketingowych (eventów, kampanii reklamowych, współprac patronackich);
  • Współpraca z Werandowymi miejscami;
  • Współpraca z kluczowymi partnerami takimi jak marki lifestylowe, influencerzy, organizacje non-profit;
  • Współpraca z osobami z działu marketingu oraz działu eventowego.

Nasze wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej, social-mediowej, domu mediowym, agencji eventowej lub dziale marketingu;
  • Doświadczenie w pracy dla rozpoznawalnych marek;
  • Bardzo dobra znajomość programu Canva, znajomość pakietu Adobe będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność, dbałość o szczegóły i dobra organizacja pracy;
  • Zorientowanie na realizację celów i otwartość na nowe wyzwania;
  • Kreatywność i orientacja w bieżących trendach,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Wyjątkową atmosferę pracy;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych, ciekawych doświadczeń zawodowych;
  • Pakiet zniżek firmowych;
  • Elastyczne godziny pracy.