Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Automatyk
new
Inżynieria
Werner Kenkel Sp. z o.o.

Automatyk

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dokumentacja techniczna
Angielski
Mechatronika
Uprawnienia SEP
analityka
kreatywność
Praca zmianowa
Opis stanowiska
offer-banner

Automatyka to Twoja pasja?

Masz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Krzycko Wielkie

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Twoje zadania

  • Diagnozowanie i naprawa usterek oraz usuwanie awarii na maszynach przetwórczych, analizowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń oraz wdrażanie planu ich eliminacji
  • Diagnostyka elementów automatyki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz mechaniki
  • Uczestnictwo w modernizacjach, instalacjach i uruchamianiu nowych linii technologicznych
  • Określanie zapotrzebowania na elementy automatyki do zamówień z uwzględnieniem racjonalnego zarządzania zapasami
  • Dokumentowanie zdarzeń awaryjnych i planowanych w systemie komputerowym wspierającym pracę działu
  • Realizowanie zadań wynikających z planów prewencyjnych (przeglądy i konserwacja urządzeń)

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia min. średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechatronika lub pokrewne)
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Uprawnień SEP GR1 (E i D), GR2 (E), GR3 (E), uprawienia na podesty ruchome przejezdne
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętności analitycznego i kreatywnego myślenia przy rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Co zapewniamy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny
  • Program MultiSport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
  • Imprezy integracyjne

Nasz proces rekrutacyjny jest bardzo prosty!

  1. Otrzymujemy Twoje CV
  2. Rozmowa telefoniczna
  3. Spotkanie w biurze
  4. Zatrudniamy Cię do naszego zespołu

Masz pytania?

Chętnie udzielimy informacji pod numerem telefonu:

+48 65 525 90 85 lub +48 885 994 587