• Wszystkie ofertyOpoleMarketingContent / CopywritingCreative Consultant
    Creative Consultant
    new
    Marketing
    White Bits

    White Bits

    2 370 - 2 875 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 968 - 2 389 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    social media
    copywriting
    samodzielność
    account manager
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Miejsce pracy: nasze biuro w centrum Białegostoku lub Twoje domowe biuro.

    Wymiar pracy: Full Time

    Hej! Tu White Bits,

    Opiekujemy się markami w zmieniającym się cyfrowym świecie. Wspieramy firmy na każdym etapie budowania obecności online. Od strategii - po kampanie sprzedażowe w digitalu.

    Pracujemy z markami globalnymi: Volvo, Skanska, Iveco, CH Robinson, GTC. I lokalnymi: Wydawnictwo Nowa Era, Uczelnie WSB Merito, Kombinat Budowlany, DOM 3E & SYSTEM 3E.

    Na koncie mamy nagrody takie jak: MIXX, Kreatura, Złote Spinacze, INNOVATION, Golden Arrow.

    Do naszego zespołu opiekującego się klientem Automotive poszukujemy osoby, którą cechują otwartość, umiejętność budowania relacji, chęć podejmowania wyzwań oraz skuteczność w działaniu.

    Będziesz osobą odpowiedzialną za kompleksowy proces przygotowywanie różnorodnych treści dla klientów z branży Automotive (od insightu i idei kreatywnej po egzekucję) - będziesz miał_ samodzielność w tworzeniu i zarządzaniu takim procesem.

    Twoja rola będzie kompleksowa - będziesz tworzyć różnorodne treści (od konceptów kreatywnych i masterów, przez scenariusze spotów TV / radio i działania strategiczne, po opisy produktowe na strony www i komunikację SoMe,) na podstawie briefu lub bez.

    Będziesz ściśle współpracował z naszym zespołem projektowym, briefował nasz zespół Graphic Design oraz zespół Creative.

    Tworzymy partnerskie relacje z klientami i wspieramy ich swoją wiedzą i kompetencjami. Jesteśmy nastawieni na wsłuchiwanie się w klienta i diagnozowanie jego potrzeb, dobierając narzędzia adekwatne do pożądanego celu. Tego będziemy oczekiwać również od Ciebie.

    W White Bits istnieje możliwość pracy zdalnej, natomiast w pierwszym okresie naszej współpracy, będzie nam zależało, by nowa osoba w naszym teamie pracowała z biura lub przynajmniej odwiedzała nasze biuro w Białymstoku.

    Wymagania:

    • min. 2 lata doświadczenia w roli Content Creator, Creative Consultant, Copywriter lub podobnej po stronie agencji kreatywnej,
    • doświadczenie we współpracy z dużymi klientami i realizacji złożonych projektów (idealnie z branży Automotive),
    • szerokie doświadczenie (poparte konkretnymi przykładami) w pisaniu angażujących treści skierowanych na różne platformy i realizujących konkretne cele i (m.in. narracja strategiczna, koncepty kreatywne, scenariusze TV / radio, treści SoMe, www, newsletter itp.),
    • umiejętność proaktywnego generowania pomysłów i kreatywnych rozwiązań,
    • sprawne zarządzanie zadaniami oraz terminami ich realizacji, umiejętność ustalania priorytetów oraz umiejętność organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu,
    • dojrzałość w relacjach i działaniu, otwartość na przyjmowanie i udzielanie feedbacku - zarówno od/do klienta, jak i w zespole,
    • znajomość języka angielskiego na min. poziomie B2 wykorzystywana m.in. do pracy z materiałami klienta,
    • biegła znajomość języka polskiego i znajomość zasad poprawnej polszczyzny (w mowie i piśmie),
    • gotowość do wyjazdów służbowych do Warszawy / Białegostoku a okazjonalnie także do innych miast w Polsce.

    Nice to have:

    • umiejętność tworzenia strategii komunikacji, strategii marek itp.

    Jeśli pracujesz w parze z Graphic Designerem, zgłoście się razem i porozmawiajmy 🙂

    WAŻNE:

    Jeśli czujesz, że nie spełniasz wymagań opisanych powyżej, to uczciwie informujemy, że w tej rekrutacji możemy się nie spotkać ze względu na nasze aktualne potrzeby biznesowe i oczekiwania co do opisanej roli.

    Co mamy do zaoferowania?

    • rozwijającą pracę dla dużych, globalnych marek i ciekawych klientów lokalnych,
    • otwartość na Twoją inicjatywę i kreatywność,
    • przyjemne biuro w samym centrum Białegostoku,
    • elastyczność godzin pracy,
    • fundusz na wsparcie psychologiczne w TrzymSie.PL (pierwsze dwie wizyty za darmo, następnie finansujemy 50% każdej wizyty, konsultacje online),
    • fundusz na rozwój (warsztaty, szkolenia) w kwocie 2 300 PLN netto rocznie,
    • premia roczna - 15% zysku firmy dzielimy na wszystkich pracowników, którzy przepracowali cały rok kalendarzowy,
    • dostęp do pakietów MultiSport i MultiLife,
    • coroczny wyjazd szkoleniowo-integracyjny BitsCamp w urocze zakątki Podlasia / Suwalszczyzny,
    • dodatkowe 22 dni urlopu do wykorzystania jednorazowo z okazji 5 rocznicy pracy w White Bits,
    • regularne spotkania feedbackowe całego zespołu,
    • regularne wsparcie i feedback ze strony team leadera, wsparcie w określaniu ścieżki rozwoju,
    • wpływ na procesy w White Bits i sposób w jaki pracujemy,
    • kreatywną i dobrą atmosferę współpracy, partnerskie relacje z zespołem i klientami.

    I na koniec: czego nie wyczytasz między wierszami, a możesz tego doświadczyć?

    Jesteśmy zespołem, który kieruje się troską o siebie wzajemnie, o klientów, o przyszłość firmy. Tworzymy kulturę pracy, w której człowiek zawsze jest na pierwszym miejscu. Wzajemne relacje i zrównoważony rozwój są dla nas ważne - opowiemy Ci o tym więcej, kiedy się spotkamy!

    Proces rekrutacji:

    • Kontaktujemy się z wybranymi osobami (HR screening - rozmowa online).
    • Umawiamy się na rozmowę rekrutacyjną.
    • Sprawdzenie referencji (poprosimy Cię o kontakt do 2-3 osób, z którymi blisko współpracował_ś).
    • Zadanie rekrutacyjne.
    • Kawa z naszym teamem - odwiedziny w biurze lub online.

    W pierwszej części poprosimy Cię o omówienie wcześniejszego zadania, wykonanie jednego zadania kreatywnego w trakcie spotkania.

    A w kolejnej będziesz okazję poznać zespół i zobaczyć czy nasza energia współgra z Twoją.

    • Oferta i sukces!

    Jak aplikować?

    Kliknij „Aplikuj” w Rocketjobs.

    Podziel się swoim doświadczeniem, metryczkami, portfolio, linkami do projektów, i wszystkim tym, co uważasz, że może pomóc nam podjąć decyzję o wybraniu właśnie Ciebie.

    2 370 - 2 875 USD

    B2B

    1 968 - 2 389 USD