• Wszystkie ofertyPoznańDesignGrafikaGraphic Designer / Video Editor
    Graphic Designer / Video Editor
    new
    Design
    White Bits

    White Bits

    2 373 - 3 630 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 971 - 3 014 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Adobe Illustrator

    audio

    montaż

    Video

    Adobe After Effects

    Adobe Premiere Pro

    odpowiedzialność

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Miejsce pracy: nasze biuro w centrum Białegostoku lub Twoje domowe biuro.

    Wymiar pracy: Full Time

    Hej! Tu White Bits, opiekujemy się markami w digitalowym świecie. Co to znaczy, że się opiekujemy? Współtworzymy wschodzące marki, tworzymy strategię komunikacji dla dużych brandów, a czasem adaptujemy komunikację marek globalnych. Skupiamy się na digitalu, a szczególnie social media.

    Pracujemy z markami globalnymi: Volvo, Skanska, Iveco, CH Robinson, GTC. I lokalnymi: Wydawnictwo Nowa Era, Uczelnie WSB Merito, Kombinat Budowlany, DOM 3E & SYSTEM 3E.

    Na koncie mamy nagrody takie jak: MIXX, Kreatura, Złote Spinacze, INNOVATION, Golden Arrow.

    Szukamy kogoś, kogo kręci design, trendy w komunikacji wizualnej (ale nie tylko), video i montaż, social media, UX, branding. Jeśli oprócz tego uważasz się za osobę otwartą, kreatywną i masz umiejętności miękkie, które pomagają Ci budować dobre relacje z członkami zespołu, być może to ogłoszenie czekało właśnie na Ciebie!

    Opis stanowiska:

    Będziesz współpracował_ z zespołem realizując różnorodne projekty graficzne 360 stopni dla naszego klienta z branży Automotive - od formatów video (montaż, online i TV), montaż materiałów radiowych, digital, ATL, BTL, po materiały do druku i social media.

    Dołączysz do teamu, który opiekuje się dużym klientem z branży Automotive i będziesz dedykowanym Designerem do tego projektu.

    W bieżącej pracy oprócz wsparcia naszego zespołu Graphic Design i Project Managera zespołu Automotive, Twoją osobą do kontaktu będzie Traffic Manager, który za pomocą ClickUp’a zarządza taskami graficznymi tak, aby terminy były wykonalne do dowiezienia, a zadania kompletne o pełen pakiet informacji od Konsultantów. Korzystamy z ClickUp’a, aby trackować i estymować czas pracy, który poświęcamy na realizowanie zadań.

    Oprócz współpracy z zespołem projektowym, będziesz również uczestniczyć w spotkaniach wewnętrznych m.in. standup'ach i innych spotkaniach statusowych.

    Szukamy osoby z doświadczeniem, która jest proaktywna, uczciwa, samodzielna i ma wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania.

    Jeśli czujesz, że nie spełniasz wymagań opisanych poniżej, to uczciwie ostrzegamy, że w tej rekrutacji możemy się nie spotkać ze względu na nasze aktualne potrzeby biznesowe.

    Wymagania podstawowe:

    • co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego w agencji kreatywnej 360 stopni w przygotowaniu materiałów graficznych (od materiałów video i radio do kampanii - montaż tych materiałów, Programmatic i opracowywanie treści graficznych pod specyfikację wydawcy, reformaty, przez materiały do druku, projektowanie www, po materiały SoMe) - warunek konieczny,
    • sprawne zarządzanie zadaniami i terminami ich realizacji, umiejętność ustalania priorytetów i organizacja pracy własnej,
    • rozumienie specyfiki komunikacji branży Automotive, sprawne poruszanie się w brandbookach, umiejętność adaptowania tone of voice na potrzeby komunikacji wizualnej,
    • praktyczna umiejętność dotycząca lokalizacji materiałów video (np. podmiana tablic, innych elementów w video itp.);
    • projektowanie key visuali do kampanii, ofert przetargowych i strategii komunikacji,
    • współpraca z Traffic Managerem,
    • umiejętność korzystania z takich narzędzi jak: Adobe Photoshop, Premiere Pro lub DaVinci, Illustrator, After Effects, Adobe Audition do montażu audio (lub podobne narzędzie do montażu audio),
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentów oraz materiałów projektowych,
    • biegła znajomość języka polskiego w mowie oraz piśmie.

    Nice to have:

    • foto — sesje, obróbka,
    • branding, identyfikacja wizualna — współpraca z zespołem przy tworzeniu strategii marki i strategii marketingowej,
    • umiejętność korzystania z Figmy oraz narzędzi AI jak Midjourney.

    Jeśli współpracujesz z Copywriterem - zgłoście się razem i porozmawiajmy 🙂

    Co mamy do zaoferowania?

    • rozwijającą pracę dla dużych, globalnych marek i ciekawych klientów lokalnych,
    • otwartość na Twoją inicjatywę i kreatywność,
    • przyjemne biuro w samym centrum Białegostoku,
    • elastyczność godzin pracy,
    • fundusz na wsparcie psychologiczne w TrzymSie.PL (pierwsze dwie wizyty za darmo, następnie finansujemy 50% każdej wizyty, konsultacje online),
    • fundusz na rozwój (warsztaty, szkolenia) w kwocie 2 300 PLN netto rocznie,
    • premia roczna - 15% zysku firmy dzielimy na wszystkich pracowników, którzy przepracowali cały rok kalendarzowy,
    • dostęp do pakietów MultiSport i MultiLife,
    • coroczny wyjazd szkoleniowo-integracyjny Bits Camp w urocze zakątki Podlasia / Suwalszczyzny,
    • dodatkowe 22 dni urlopu do wykorzystania jednorazowo z okazji 5 rocznicy pracy w White Bits,
    • regularne spotkania feedbackowe całego zespołu,
    • regularne wsparcie i feedback ze strony team leadera, wsparcie w określaniu ścieżki rozwoju,
    • wpływ na procesy w White Bits i sposób w jaki pracujemy,
    • kreatywną i dobrą atmosferę współpracy, partnerskie relacje z zespołem i klientami.

    I na koniec: czego nie wyczytasz między wierszami, a możesz tego doświadczyć?

    Jesteśmy zespołem, który kieruje się troską o siebie wzajemnie, o klientów, o przyszłość firmy. Tworzymy kulturę pracy, w której człowiek zawsze jest na pierwszym miejscu. Wzajemne relacje i zrównoważony rozwój są dla nas ważne - opowiemy Ci o tym więcej, kiedy się spotkamy!

    Proces rekrutacji:

    • Kontaktujemy się z wybranymi osobami (HR screening - rozmowa online)
    • Umawiamy się na rozmowę kwalifikacyjną, której celem jest m.in. ocena tego, jak odnajdziesz się w naszej kulturze firmowej. Chcemy też lepiej Cię poznać i porozmawiać o Twoim doświadczeniu.
    • W kolejnym kroku otrzymasz zadanie rekrutacyjne, za którego realizację otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 300 zł netto.
    • Spotykamy się na spotkanie feedbackowe, aby omówić przygotowane przez Ciebie projekty oraz zapraszamy na kawę z naszym teamem - odwiedziny w biurze lub online. Masz okazję poznać zespół i zobaczyć czy nasza energia współgra z Twoją.
    • Spotkanie po spotkaniu: omówienie wrażeń, warunków współpracy, podjęcie decyzji o rozpoczęciu partnerskiej relacji z White Bits i członkami naszego zespołu!
    • Oferta i sukces.

    Jak aplikować?

    Kliknij „Aplikuj” w Rocketjobs.

    Podziel się swoim doświadczeniem, portfolio, metryczkami, linkami do projektów, i wszystkim tym, co uważasz, że może pomóc nam podjąć decyzję o wybraniu właśnie Ciebie.

    2 373 - 3 630 USD

    B2B

    1 971 - 3 014 USD