Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Konstruktor/-ka
new
Inżynieria
Wielton SA

Wielton SA
Wieluń
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
CAD
Microsoft Office
Opis stanowiska

Wielton S.A. jest największym w Polsce producentem naczep, przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe, znajduje się też w czołówce branży w Europie i na świecie. Jesteśmy pionierem pod względem wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w produkcji i rozwijamy własną myśl technologiczną. Obecnie w centrum produkcyjnym w Wieluniu pracuje blisko 2000 osób. Każdy z nas ma za sobą własną drogę: różnimy się wiekiem, poglądami i doświadczeniem. Ale sprowadziło nas tu wspólne marzenie, by pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

Chcesz widzieć swój wpływ i realizować złożone projekty o dużej wartości dla biznesu?

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieluń

TWOJE ZADANIA:

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej pojazdów,
  • rozwój oraz wprowadzanie rozwiązań konstrukcyjnych w ramach istniejących produktów,
  • udział w opracowywaniu technologii,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją konstrukcyjną,
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewnym
  • wiedza z zakresu konstrukcji i eksploatacji pojazdów, metalo i materiałoznawstwa, spawalnictwa
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programu do projektowania 3D typu CAD
  • dobra znajomość pakiet MS Office
  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie.

NASZA OFERTA:

W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:

  • Codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku produkcyjnym i szybki rozwój zawodowy,
  • Możliwość pracy koncepcyjnej i projektowej, szansę wdrażania własnych rozwiązań,
  • Ciekawe zadania i projekty, które wyprzedzają konkurencję,
  • Szansę pracy w kontekście międzynarodowym,
  • Pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie studiów i zajęć sportowych, dodatkowe ubezpieczenie.

Widzisz siebie na tym stanowisku? Wyślij CV, korzystając z przycisku "Aplikuj".