• Oferty
  • Wszystkie ofertyLublinInżynieriaAutomatykaProgramista PLC
    Programista PLC
    new
    Inżynieria
    Wikpol Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe
    prawo jazdy
    PLC Simatic
    dobra organizacja pracy
    panel operatorski Siemens

    Mile widziane

    SCADA
    programowanie robotów
    Rockwell Automation
    Angielski

    Opis stanowiska

    Wikpol to ugruntowana firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu zautomatyzowanych i zrobotyzowanych linii paletyzacji, depaletyzacji i pakowania zbiorczego.

    W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy otwartych, kreatywnych i ambitnych osób, które chcą się rozwijać i mają pasję do technologii. Dołącz do Wikpol, gdzie praca przynosi satysfakcję i pozwala tworzyć innowacje wspólnie z zespołem, który kocha to, co robi.

    Poszukujemy:

    AUTOMATYK – PROGRAMISTA PLC

    📌 Miejsce pracy: Konopnica 208 B

    OBOWIĄZKI

    • programowanie sterowników PLC
    • programowanie paneli operatorskich i systemów wizualizacji
    • uruchamianie systemów automatyki, takich jak układy serwonapędowe, systemy wizyjne, czytniki kodów kreskowych, systemy identyfikacji
    • prowadzenie uruchomienia bezpośrednio u klientów końcowych

    OFERUJEMY

    • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zdobycie licznych umiejętności praktycznych oraz cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się, innowacyjnej dziedzinie
    • szeroki rozwój zawodowy
    • pakiet szkoleń – indywidualnie wybierane szkolenia techniczne, językowe i biznesowe
    • doskonałą atmosferę pracy w dynamicznym, zgranym zespole
    • pakiet socjalny, medyczny i sportowy

    WYMAGANIA

    • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku automatyki, elektrycznym, mechatroniki
    • praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC Simatic oraz paneli operatorskich firmy Siemens
    • odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kategorii B

    DODATKOWE ATUTY

    • umiejętność programowania sterowników i systemów wizualizacji Rockwell Automation
    • umiejętność programowania robotów przemysłowych
    • umiejętność programowania systemów wizualizacji SCADA: WinCC, AVEVA InTouch
    • znajomość języka angielskiego

    ETAPY REKRUTACJI

    1. Wiadomość lub telefon od rekrutera z naszej firmy, który umówi Cię na pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej.

    2. Rozmowa kwalifikacyjna – etap 1: Krótkie spotkanie, które może odbyć się online lub w naszej siedzibie. Podczas spotkania zaprezentujesz swoje kwalifikacje i doświadczenie. Decyzja o przejściu do następnego etapu.

    3. Rozmowa kwalifikacyjna – etap 2:

    • Omówienie szczegółów dotyczących pracy na nowym stanowisku.
    • Zaprezentowanie miejsca pracy, na którym będziesz pracować.
    • Informacja o kolejnych krokach procesu rekrutacyjnego, w tym o ewentualnym dodatkowym etapie lub o terminie zakończenia rekrutacji.

    4. Powiadomienie o wynikach procesu rekrutacyjnego w ciągu 14 dni od daty pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej