Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

.NET Team Leader
new
PM
Wirtualna Polska Media

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
.NET
MS SQL
AzureDevOps
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Zarządzenie zespołem programistów .NET.
  • Prowadzenie projektów rozwojowych z wykorzystaniem metodyk zwinnych.
  • Dbanie o poprawność architektoniczną projektowanych rozwiązań.
  • Uczestniczenie w przeglądach kodu, aby zapewnić jakość, spójność i zgodność kodu z najlepszymi praktykami.
  • Dbanie o należyty poziom utrzymania wytwarzanych rozwiązań.
  • Dbanie o innych członków zespołu.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem programistów.
  • Minimum trzy lata doświadczenia w zakresie programowania w .NET.
  • Doświadczenie w pracy na platformie AzureDevOps i Azure Pipelines.
  • Znajomość .NET Framework i .NET Core w tym WebAPI i EntityFramework.
  • Znajomość MS SQL Server i Transact-SQL.
  • Znajomość Jira i Confluence.
  • Wykształcenie wyższe.